Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék ezen változtatni?

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem nagyon megy a tanulás. Úgy értem itthon nem tudok sokat foglalkozni vele, inkább játszanék a gépen, pedig sajnos napi több órát is előtte ülök és csak játszok, ezért a tanulás háttérbe szorul. Néha látok valakit hogy hogyan tanul (gép előtt, gép nélkül stb.) akkor egy kis ideig tudok tanulni, de utána feladom és akkor kész. Szerintem egy kicsit későn érő vagyok és most élem a "kockuljunk mert az jó" életszakaszomat. Hogyan lehet ezen változtatni?
2011. dec. 11. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem tudod a gépfüggést korlátozni, kérd meg a szüleidet. Lehet, most szar lesz, de ha elszarod az életed, akkor már csak a híg fos marad neked.
2011. dec. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, szóval ismerem ezt az érzést. Azt hallottam valahol, hogy ha kitűzöl valamilyen APRÓ célt (pl.a keddi matek dolgozatot minimum 4esre megírni.)Próbálj arra az egy célra koncentrálni és tanulj.Ha a barátaiddal szeretsz tanulni velük, ha egyedül akkor egyedül tanulj ;)

Ha sikerült elérni a neked megfelelő jegyet akkor jutalmazd meg magad valamivel (csoki,chips...stb.)

Ha nem akkor próbáld még jobban oda tenni magad.

Remélem segítettem.:)

UI: bocsii a kis előadásért.xD

2011. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gond, de ezek már megvoltak kisebb nagyobb sikerrel:D
2011. dec. 16. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:

tegyél kiegy tükröt, fogadd meg magadnak,hogy tanulsz pl egy órát, és gépezel 10 percet utána lazításnak.

ha nemmegy köpdmagad szembe.

(látod,most nekemistanulnomkéne!!!!!!!)

2011. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. dec. 25. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
igen...énis hasonló voltam tavaly, megis buktam de most 4-es lett a félélvim
2012. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!