Azalmodo kérdése:

Letudok róla szokni?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy már 10 éves vagyok és még mindig félek a sötétbe. nálunk úgy van hogy a szobák egybe nyílnak és mikor elmegyek aludni mindig nyitva maradnak az ajtók és mindig attól félek valaki kijön, és épp ezért mindig a fejemre húzom a takarót mert azt hiszem hogy jön a kaszás és levágja lábamat, vagy a fejemet. Az a bajom hogy hiába mondom mindig magamnak hogy nincs odabent senki mégis mindig valahogy bekerül fejem a takaró alá.. úgy hogy a tudatom mégis azt hiszi hogy tényleg kifog jönni valaki ... Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék leszokni róla vagy már ilyen maradok , csak azért kérdezem mert hamarosan költözünk és egyedül leszek egy szobába és nem szeretnék már félni :)
2012. jan. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak tíz éves vagy ez természetes.Majd kinövöd, és később majd az ijeszt meg, "hogy úristen meg tudok élni ennyi fizetésből"
2012. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az jött be, hogy rágcsáltam valamit amikor féltem, főleg körtebefőttet. Aztán egy idő múlva az se kellett.

Egyébként ha félsz, azt mondogasd magadban, hogy nem félek senkitől és semmitől, a bátorság pajzsként védelmez. :)

2012. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó tanácsok, és ki is fogom próbálni ezeket, hát már próbálkoztam avval hogy mondogatom magamnak de sajnos az nem sikerült. De még lehet hogy beválik és azért egy éjjeli lámpát is beszereltetek! :)
2012. jan. 9. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktál horrorfilmeket nézni este?
2012. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát.. horror filmeket nem, de azért vannak az interneten ilyen beugratós dolgok,meg hát mindenki mesél ilyen rémtörténeteket és ahova járok lovagolni ott mellette van egy temető és lehet hogy ezek a dolgok rossz nyomot hagytak bennem :|
2012. jan. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!