Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor csalódtatok először úgy...

Mikor csalódtatok először úgy rendesen valakiben?

Figyelt kérdés
Ami tényleg nagy csalódás volt.Kiben,és miért?
2012. jan. 9. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Első "barátnőm". Mert hazudott szinte mindenben, megalázott, direkt módon tönkretett lelkileg. :)
2012. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két éve a legjobb barátnőmben.

Irigységből elkezdett kavarni a hátam mögött, csak hogy mindenkivel megutáltasson. Nagyon csúnya dolgokat mondott/csinált egyébként.

Azóta sem tudtunk kibékülni.

2012. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is az első barátnőmben. Olyan dolgokat titkolt el, amit később mikor megtudtam, elképedtem. több mint másfél évig voltunk együtt, aztán szétmentünk. Ott tartok lelkileg, hogy pszichológus kezel, és az iskolában jönnek elő idegi problémáim, meg a lányok terén. Nem ideges vagyok, hanem hányinger, és gyomorproblémák. Nem vagyok képes túltenni magam a dolgon máig sem, hiába állok tudatában annak, hogy előttem az egész élet. Mindent magamra veszek már.


16/f


(érdekelne, hogy az 1. válaszoló meddig járt a lánnyal, és képes volt e elfelejteni már.)

2012. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, van egy rossz hírem, nem fogod elfelejteni. Nem tudod elfelejteni. Viszont túlteheted magad rajta. Nem tudom mi történt, de gondolj arra, mennyivel többet érsz te annál hogy egy ilyen lány tönkretegyen.
2012. jan. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!