Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nagyon bizalmatlan...

Nagyon nagyon bizalmatlan vagyok egy dolog miatt! Hogyan győzzem ezt le? Hogyan dolgozzam fel, és hogyan tudnék bízni valakiben újra?!

Figyelt kérdés

A történet az, hogy egy (fiú) osztálytársam felvett MSN-re. Mikrofonnal hülyéskedtünk. Én elfelejtettem, hogy be volt kapcsolva, és énekeltem... Nem túl szép hangon. Mondja, hogy "Ez tök jó volt. Vagyis a felvétel!" Felvette. Úgy voltam vele, hogy megmutatja mindenkinek (és egyben megaláz). Végül ez jól sült el, mert senki nem hitte el neki. De nagyobb baj, hogy ezek után SENKIBEN nem bízok meg!

A "barátomnak" (nem az, de ha jellemezni kéne a kettőnk érzéseit, akkor ez a szó lenne a legmegfelelőbb !NEM járunk! ezt azért hozzáteszem) félve írok egy SMS-t, hogy hiányzik (érthető, 2 hónapja utazott el, és csak sokára jön vissza), mert azt hiszem, hogy miután már nem fog kedvelni ő ezt fogja mutogatni.

Én magam kikészülök emiatt-hát még ők!? Nagyon szeretnék újra bízni valakiben, mert az a felvétel pokollá tette az életem...

13/L


2011. márc. 16. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem történt semmi,akk meg...meg szólt is,h felvesz...és te folytattad,nem mondtál nemet....mindegy, nem értelek xD


Szerintem csak el kell hinned,hogy vannak és lesznek ilyen emberek (akik átvernek),de a lényeg,h ne bánj meg semmit, mutasd ki az érzéseidet,de lesznek akik nem értenek majd meg...én legalábbis így gondolom :)

2011. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neeem, nem szólt.

-Ja, te még itt vagy?

-Aha. És tők jó volt. Mármint a felvétel.

Szóval nem kell őt ilyen aranyosnak nézni! :D


Remélem, hogy lesznek... :)

2011. márc. 16. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor bocs xD Azt hittem,h utána mondta,h jó volt :DDD

(elöző vok XD)

2011. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi. :)
2011. márc. 17. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!