Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A magánytól bolondultam volna...

A magánytól bolondultam volna meg?

Figyelt kérdés
Nos én egy nagyon magamnak való gyerek vagyok, most vagyok 17 éves, és nem voltak, és nincsenek most sem barátaim.Egésznap a házban vagyok és járkálok fel-le alá és magamhoz beszélek vagy nevetgélek is magamban, de ezeknek sokszor nem is vagyok tudata.
2012. jan. 10. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Suliban sincsenek barátaid? Szerintem ideje lenne beszerezni párat, mert a helyedben én is megőrülnék. Barátok nélkül nem is tudom hova lennék..
2012. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem menj el k*rvázni
2012. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat vártam ha nem tudtok normálisan válaszolni akkor ne írjatok légyszi
2012. jan. 10. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagy e egy kicsikét dehogyisnem?
2012. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megtörténhet.

Keress barátokat!

A suliban miért nincsenek barátaid?

Ha nem kedvelnek, akkor tegyél érte, hogy megkedveljenek! Egy nagy (pozitív) változás néha csodákra képes. Legyél új ember! Ne ítélj meg senkit, nyugodtan barátkozz. Nem kell buliznod, vagy ilyesmi. Anélkül is lehetnek barátaid.


Vagy ismerkedj az interneten! Itt, a gyakorin is van nem egypár ember, aki szerintem szívesen levelezne veled. Aztán jön a telefonos beszélgetés. Ettől lehet, hogy félsz, de csak lazán! ;) A beszélgetésben/ismerkedésben nincs semmi.

2012. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válaszolva a főkérdésre: a te eseted még nem nevezhető megbolondulásnak. Az tény viszont, hogy a magány lehet negatív hatással is rád, javasolt lenne szocializálódni.
2012. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy kocsmába és részeg embernek mindig lesznek barátai (viccen kívül)
2012. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!