Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el önmagam?

Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés

Sokkal boldogabb életet élhetnék ha elfogadnám magam és nem mások véleményét nézném, de nem megy. /


16/L


2012. jan. 10. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.
2012. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Konstruktor válasza:
Ha amit leírtál tudod, akkor miért nem teszed?
2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen ez elég egyszerűen hangzik, de nem tudom csak úgy"leszarni", folyton másokhoz hasonlítom magam
2012. jan. 10. 20:04
 4/11 A kérdező kommentje:

mert nem tudom egyenlőre

ha egy pillanatig épp megy is pár perc múlva vége

2012. jan. 10. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolják, vagy csak vicc? Mert ha poénnak szánják, és csak te veszed komolyan, az baj. Ha meg flegmán (komolyan) gondolják, meg ne figyelj rájuk.
2012. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy komolyan gondolják-e

de valaki röhög a közelemben mindig azt hiszem rajtam

lehet hogy ez már paranoia

2012. jan. 10. 20:12
 7/11 A kérdező kommentje:
létezik valamilyen könyv vagy akármi ami segítene??
2012. jan. 10. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:
én szivesen beszélgetnék veled kérdező..küldj nekem fb elérhrtőséget..
2012. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
figyelj, masok velemenye szamit egy adott pontig.... reszben jo hogy masokhoz hasonlitod magad, mert igy latod, erzed hogy esetleg mit csinalsz roszul. elso sorban fedezd fel azokat a dolgokat, amiket szeretsz, esfoglakozz azokkal, viselkedj peldamutato keppen, ugy hogy az emberek ertekeljenek, becsuljenek, ha nem is mind, de bar nehanyan. aki bant (itt baratra gondolok) azt hagyd a fenebe, koptasd le, vagy ne torodj vele.... meg tudnek adni job megfontoltabb tanacsokat is.. ezek is remelem hogy bevalnak, de ha kersz meg segitseget, akkor facebookon megtalalsz a Kingus Bellator neven, csak kuld el uzibe a neved, mert nem veszek fel mindenkit :P:) remelem hogy segitsegedre lehettem
2012. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én buddhista vagyok.

Úgy tartjuk, hogy mindnyájunknak négy arca van.

- egy amit mutatunk

- egy ami létezik

- egy amit igaznak tartunk

- és egy amelyik igaz.


Minél közelebb van a mutatott arc a többihez, annál nagyobb harmóniában vagy.


Ha másoknak az a véleménye, hogy nem áll jól neked a szőke haj, de neked tetszik, akkor viseld. Ne alakulj át mások véleménye miatt. Önmagad add.

Egyedi, megismételhetetlen és különleges vagy. Élj ezzel a lehetőséggel! (Persze csak addig a határig, míg másoknak nem teszel keresztbe ezzel.)

2012. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!