Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiégtem? 20 éves vagyok...

Kiégtem? 20 éves vagyok sulizom, melozom

Figyelt kérdés
és egy ideje nem vonzanak a társaságok, haverok, van néhány lány is aki benne lenne komoly kapcsolatba de engem ez se érdekel, már ugy érzem unalmasnak is találna ha kozelebb kerulnénk. Mit tehetnék hogy viszajöjjön az élet kedvem?
2012. jan. 13. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ÉLETCÉL!

Keress, vagy elsüllyedsz.

2012. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Neked egy cél hiányzik, a bolyongásba mindenki elszédül.
2012. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mien életcél? Melo hogy életben maradjak és?
2012. jan. 13. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz és milyen munkád van? Lehet hogy váltanod kellene?
2012. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók ötletén kívül azt tudom tanácsolni, hogy kezd kicsiben. Vegyél egy kutyát, vagy ha van, járj el sétáltatni, menj el moziba, kezdj bele egy könyvbe stb. Pezsdítsd fel kicsit az életed! Ha kapsz egy kis biztatást, rákapsz az élet vidám oldalára, és akkor nemsokára a társaság is jobban fog vonzani.
2012. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!