Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válhatnék tisztességes,...

Hogyan válhatnék tisztességes, egészséges emberré?

Figyelt kérdés
Mindíg eltervezem, hogy megváltozom könyveeket olvasok, tornázom, stb., hogy olyan emberré váljak amilyenné szeretnék. De egyszerűen sosem tudom megvalósítani. Mindíg előjönnek a függőségeim és nem bírom tartani magam. Már hányok magamtól, hogy egy ilyen fosból vagyok. Lenne valakinek valami hasznos tanácsa, ami már bevált?
2010. jún. 7. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
pszichológus/pszichiáter.
2010. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt tudom neked tanácsolni, hogy fogj egy tollat egy papírt , menj egy nyugodt csendes helyre é kezdj el gondolkodni . Írd fel magadnak azokat a dolgokat amiken gyökeresen változtatni akarsz .Gondold végig mit kell ezekhez tenned . Ne feled , hogy ne légy türelmetlen , nem fog minden sikerülni azonnal , reális dolgokat szabj magadnak. Nem tudom mit értesz függőség alatt , de légy türelmes és kitartó . Szedd össze magad , ha kell légy szigorú magadhoz. Keres új barátokat vagy vesd fel a régiknek , hogy mi lenne , ha új egészségesebb hobbiba kezdenétek pl futás ( vagy akármi ) körülötted lévő emberek ösztönző hatással vannak / lesznek rád .
2010. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt mondom, elég lesz 1 darab könyvet elolvasnod és megértened. Ha ez sikerül, akkor elkezdheted a változást, és tudni fogod, hogyan kell tegyed, nem lesz szükség arra, hogy mástól kérj tanácsot, ugyanis egy olyan valami lesz segítségedre, amiről sokan csak álmodnak, pedig valóságos.


cím és szerző:


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége

[link]


üdv

25/F

2010. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!