Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek tetszik még neki?...

Szerintetek tetszik még neki? A haverjai miért csinálják?

Figyelt kérdés
Sziasztok. (: Szóval nem bír nyugodni a kérdés: tetszik még a páromnak az exe? Járt előttem egy csajjal, de a lány szakított vele egy hónap után, mert mást szeretett. Akkor a pasim (aki akkor még nem volt a pasim) tökre ki volt, de a csajt még mindig ugyanúgy szerette. Nos 2 hónapja összejött velem. Én mindig aggódtam, hogy szereti a csajt, még mindig, ezért rá is kérdeztem. Aztmondta igen, egy kicsit szereti még (mondom jól van, köszi, én is szeretlek... merthogy ekkor már jártunk... kedves, nem..???) aztán egy hónapja újból rákérdeztem, aztmondta, még mindig érez valamit iránta.... hát OK, mondhatom, jól esett.. -.-"" nemrég újból megkérdeztem( pár napja) aztmondta, már nemszereti, de a csaj írkál neki, hogy szakítson velem meg minden. A pasim aztmondta nekem, engem szeret. De nemtudom, higyjek-e neki... a másik probléma az,hogy a haverjai titkolni sem próbálják,hogy valami nincs rendben, ugyanis lek*rváznak, meg szidnak... fogalmam sincs, a probléma mi lehet (arra gondoltam, tán azért, mert azthiszik így elveszem tőlük.. ) és ráadásul a barátom sem véd meg. Vagyis aztmondja, hogy amikor nem vagyok ott "rájuk szól" dehogy ebből mi igz, s mi nem megint egy külön téma... Segítsetek légyszíves!!! Ötletek, tippek? Előre is köszönöm, mindenkinek *-*

2012. jan. 14. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát örülhetnél, hogy őszinte veled. Ha tetszene neki még a csaj akkor már dobott volna.
2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy nem szeret és nem akar megbántani és még ezért nem mondta el. Vagy szeret csak még most szeretett ki a másik lányból. Amikor nem vagy ott rájuk szól? Milyen pasi az ilyen?! Ott előtted kéne megvédenie téged a barátaitól. De szerintem akkor sem mond nekik semmit amikor nem vagy ott. Remélem megoldódik a bajod :)
2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!