Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar még valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar még valamit? A haverjai miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú(legyen Dönci), akivel régebben kavartunk, de nem mert lépni, mert eléggé félős. Nekem még mindig bejön, de ezt nem tudja sem ő, sem a haverjai.(azt viszont tudták, hogy régen bejött)

Mostanában egyre többet lógok együtt vele, és a haverjaival. Tehát, egy társaságban vagyunk.

A haverjai mindíg kérdezik, hogy tetszik-e még, érzek-e valamit iránta, stb.

A legjobb haverja odajött hozzám, és mondta, hogy mondjam meg őszintén, hogy tetszik-e Dönci, de én nem válaszoltam neki.

Meg állandóan szivatnak vele. pl: barátnőméknél voltam, beszéltünk az egyik haverunkkal, és ott volt mellette Dönci is. Mondtuk, hogy fogadásból vettem egy doboz óvszert, erre a haverja megszólal: "itt van mellettem 'Dönci' elhasználhatnátok őket.."

Meg a haverjai állandóan mondják, hogy le kellene ülni megbeszélni ezt az egészet, hogy mi legyen kettőnkkel.

A multkor azzal szivattak minket, hogy annyira összeillenénk, mert mind a ketten tiszta bolondok vagyunk.


Múltkor is sétáltam a városban, és ott ment előttem Dönci a haverjaival. Az egyik haverja hátrafordult, meglátott, és megvártak. Erre az egyik csávó megszólal: "Dönci biztos örül most.. most mondta, hogy itt jön a drágája" Dönci nem mondott semmit, csak nevetett.


Volt olyan is, hogy sétáltam a barátnőmmel, láttuk hogy ott vannak egy padnál, és odamentünk hozzájuk. Nálunk a 3 puszi az alap ugye, és mikor adta a puszit, utána tökre dadogva mondta azt, hogy helló.


Lehet hogy túlreagálom amúgy.. de szerintetek akar valamit? És a haverjai vajon miért szivatnak vele annyira?


15/L


2011. márc. 3. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy fészen más csajoknak lájkolja a képeit, komizik, bökdösi őket.

Nekem egyiket sem tette még.

2011. márc. 3. 20:07
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy szerintem azt nem mondta, hogy "itt jön a drágám", lehet csak a haverja találta ki..
2011. márc. 3. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs jobb dolguk a szerencsétlen embereknek, meg irigykednek.. fujj de utálom énis az ilyet xDD
2011. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet pont azért nem tette, mert tetszel neki és nem meri. Tarthat attól, hogy hogyan reagálnád le. :)


//Nálunk a 3 puszi az alap ugye// <- De irigylem azt a srácot :D

2011. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a valászokat. :)))

áhh,nem kell irigyelni, mert néha bunkó, paraszt, stb. :DD

de wáá.. annyira szeretem :$$

2011. márc. 3. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
de ne ilyen tinipics*ba írjál már könyörgök, hogy dupla w minden, meg mittudomén. Egyébként meg valszeg csak fél megmondani a véleményét. A faceon való bökdösés meg semmi, ne a face legyen már az életed...
2011. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!