Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barát elvesztése. Mit tegyek?

Barát elvesztése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és pontosan október 9.- én kezdtem barátkozni a bátyám haverjával, aki most 17 éves. És azt mondta hogy jó barátnak tart.Minden nap beszélgettünk, hülyéskedtünk, találkozgattunk,és ez ment közel négy hónapig, ami egy évnek tünt. És egyszer csak nem írt többet. December 8. án beszéltünk utoljára. Öt nap után feladtam a várakozást. Aznap valami össze tört bennem. Mit tegyek?
2012. jan. 14. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
megkérdezted tőle mi van? él még egyáltalán?
2012. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress másik barátot, főleg olyat aki korban hozzád illik.
2012. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem próbálkozott be nálad és te pedig nemet mondtál?
2012. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már történt ilyen hogy egy ideig nem írt, meg is kérdeztem tőle durván, de megúszta, mert kibeszélte magát a gödörből. És... nem fogom ismét megkérdezni tőle. Majd esetleg élőbe, mert facebook- on nem lenne a legmegfelelőbb.

Egyébként meg...ő a legmegfelelőbb arra hogy megosszam vele a problémáim. És a korban hozzám illők nem értenék meg. Ő a legjobb. És nagyon... nagyon rossz így hogy nincs mellettem.

2012. jan. 14. 22:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozott be nálam. Mert kizárólag csak barátok voltunk.
2012. jan. 14. 22:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Több kommentet várok
2012. jan. 14. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Rád unt?

Megelégelte a pátyolgatást?

Vagy becsajozott, és attól tart, hogy rossz színben tünne fel a csaja előtt?

2012. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy lehet elkezdett többet érezni, és megijedt hogy ezzel elveszíthet-mint ahogy írtad kizárólag barátok vagytok-. szóval lehet ezért nem jelentkezik felejteni akar.
2012. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod, ha a facebookon tartod valakivel a kapcsolatot, ne csodálkozz, ha így eltűnik. Arra gondolok, hogy a facebook egy sajátos kommunikációs kultúrát hoz(ott) létre, amibe ez belefér... sajnos. És még sok olyan dolog, ami egy személyes kapcsolatba nem fér bele.


Ha igazi kapcsolatokat akarsz, kerüld a facebookot, és CSAK találkozz, telefonálj és max. e-mailezz.....

2012. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!