Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Füves cigi segíthet az elfojto...

Füves cigi segíthet az elfojtott képességeket felszínre hozni, lelki gátakat lebontani?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Fajta függő, tiszta sativákkal próbálkozz.
2012. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tetris ***** válasza:
Miért nem gondolkozol el azon, hogy az elfojtott képességed felszinre jutását mi akadályozza? Ha ezt a gátat sikerülne feloldani, nem kellene füvezned.
2012. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi. És mindegyik tiltott? Hajnalka mag, szerecsendió is hatásosak?

Egyébként sokat agyalok rajta, hogy mi lehet az ok, de nem jutottam még dűlőre, ezért gondoltam, hogy valamivel be lehetne gyorsítani a "gyógyulást". De csak ami nem megy az egészségem rovására, és nem fogok rászokni.

2012. jan. 15. 15:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Tiltott, mert a hatóanyag van betiltva, nem a kender. :)

A hajnalka egy teljesen más kategória, az LSDhez hasonló hatásokat produkál, de ez is használható személyiség fejlesztő célokra. Persze ehhez nagyon fontos az anyag ismerete és tisztelete.

Viszont a szerecsendió hatása az alkoholhoz hasonló, mérgezéses állapotot jelent, semmi köze a kulturált "drog" fogyasztáshoz, csak szétcsap és rosszul leszel.

2012. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem drogoztam még, de úgy hallottam, hogy kinyitja a tudatot, aztán még jobban összezárja.
2012. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mattusz válasza:
Hosszú távon a memóriának betesz az biztos. :)
2012. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem ha el szivsz egy vices cigit máskép látod a világot és minden hapyyy sztem nincs aba semmi
2012. jan. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
szerintem meg drogra csak a menekülő és gyáva embernek van szüksége,nem annak aki az elfojtot tképességeit keresi...
2012. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát, ez is egy vélemény, úgyhogy nyomtam neked a zöld kezet :)
2012. jan. 20. 18:39
 10/13 anonim válasza:

Egyébként még azt megosztanám veled,hogy nekem több ismerősöm is van,aki sűrűn füves cigizik és ha ez kihozná a tehetségát,hát nekik elég vicces tehetségeik vannak,mert jókat lehet rajtuk röhögni az tuti :D

Szóval nem hiszem,hogy használ,leginkább arra jó,hogy pár órára elfeljtsd tőle a bánatod,de rá fogsz szokni és csak tönkreteszed vele magad.És csak menekülsz a dolgok elől,azt tanácoslom vigyázz a drogokkal(és mindennel aminek hasonló a hatása),mert nagyon sok ember életét tették már tönkre a közvetlen közelemben...és volt,amikor már sajnos az elvonó sem segített.

2012. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!