Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudatában vagy annak, hogy (a...

Tudatában vagy annak, hogy (a többi lent)?

Figyelt kérdés

...tudatosan butítják a népet? ...hogy Mo-n valami nagyon nincs rendben?...hogy a rendszer miért ilyen?

Te jól érzed itt magad?


2012. jan. 15. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hát itt max akkor érezném jól magam ha milliomos lennék. szerintem ez a rendszer váltás ota romlott folyamatossan pártoktol függetlenül. az unio meg szerintem inkább hátrány mint elöny azaz tul hamar csatlakoztunk.
2012. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudok róla és igazából az zavar,hogy a többség már buta.
2012. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen hátrány.. többen is mondták már, a helyet rosszabb mióta csatlakoztunk: /
2012. jan. 15. 17:12
 4/7 A kérdező kommentje:
engem is zavar... össze kéne fogniuk az embereknek.. dehát senki sem látja be:S
2012. jan. 15. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából az a szomorú, hogy a vezetőink még csak azt a fáradtságot sem veszik, hogy butítsanak minket. Csak napról-napra lenyomják a torkunkon az újabb baromságaikat.
2012. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivan csak nem árkádiás vagy??

Am ha valami nincs rendben, az benned nincs. Nem kifogást kell keresni, hanem munkát.

2012. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megteszek mindent azért, hogy boldoguljak és közben ne ártsak senkinek, tehát igen, jól érzem magam, de ez még nem jelenti azt, hogy itt is akarom leélni az életemet. Hidegen hagy, hogy a magyar politikusok mit bohóckodnak, valahogy nem tudom őket komolyan venni.
2012. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!