Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelki beteg vagyok? :'/

Lelki beteg vagyok? :'/

Figyelt kérdés
Többen mondták, hogy vissza húzódó és magányos embernél nincs minden rendben :'(
2012. jan. 15. 19:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
ez hülyeség. egyéniség függő. Ha ebben jól érzed magad akkor nincs bajod. Ha meg nem érzed jól magad akkor törj ki :) Sok sikert.
2012. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
dehogy vagy... ilyen a természeted.
2012. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Többen mondták, hogy vissza húzódó és magányos embernél nincs minden rendben :'("

Ebből,hogy a p*csámba tudnám megállapítani,hogy lelki beteg vagy-e,ha?

2012. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem, csak sajnáltatod önmagad!


És ha lelki beteg vagy akkor , nem fogsz járni dolgozni, vagy suliba járni, vagy boltba menni és éhen halsz?


Ember!!!! Ébredj fel, te nem lelki beteg vagy csak egy befordult, beszűkült , montirfejű gyermek!


Kapd össze de nagyon gyorsan mert odamegyek és megmosdatlak hideg vízzel, aztán utánaderesztem a Rotimat h fuss egy kört, h életed adj magadba!

2012. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4. vok.

Amúgy ezt jóindulatból mondtam!!

2012. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Ezt én is osztom, h az ilyenekkel nincs minden rendben. Oka van annak mindig h vki visszahúzódik úgy értem ezt.

Lehet amúgy h csak egy kis környezetváltozás kell, vagy akár vmi nagyobb dolog, ami elindítja azon az úton h változzon. Egyébként nem hiszem azt, hogy az ilyen emberek retardok lennének, legtöbb esetben az ilyenek mind jószívűek, jólelkűek, nem akarnak másnak ártani. Tapasztalataim alapján.

Azt nem tudom megválaszolni sajnos, hogy te lelki beteg vagy-e, ezt te döntöd el, h mi szeretnél lenni. 23/L

2012. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

19:06!


Ezt is elfogadom, DE! az ilyen embereknek nem az kell, hogy ott üljenek mellettük a kezüket fogják és jajj istenem ne félj simogatom a buksidat majd jobb lesz.


Az ilyen típusú lelkibeteg féle embereknek kemény kezek kellenek, és életteli NŐ, vagy barát!


Aki megfogja a kezét és kiviszi elviszi mindenhová, életet lehel belé!

2012. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

19:13

nem mondta senki h nem ilyen kell:D

Én is csak egy alternatívát mondtam, h mi a jó az ilyen embereknek:)

2012. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem is azt mondtam h ilyet mondott valaki, vagy nem mondott....csak kiegészítettem magam :)
2012. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

még valami... :)

Ez a dolog akkor okoz nehézséget...ha nincs

- se barát

- se jó kolléga vagy osztálytárs (nem tom dolgozol e vagy suli)

- se barátnő (de gondolom a fő gond pont ez, vagy pasi ha fordítva van)

- se normális szülő

Habár ilyen esetben az embernek nem a szüleire van szüksége nem igazán az ős segítségükre számít....

- szóval ha tényleg nincs senki, max az internet akkor úgy nehezebb, akkor MAGADNAK KELL KIJÖNNI EBBÖL!


Elmenni vásárolgatni napi 10x veszel 1 db kiflit, mindig másik boltba, szóval mozdulj ki..

2012. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!