Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e lelki beteg lányon "online" segíteni?

Figyelt kérdés

Előző 'rossz' kapcsolatok; emlékek; más sérelmek; pedig egy igazán jó lelkű; szeretni való kedves teremtés a jobb napjain. Bizonytalan 'Hangulat' embert ha nem is megváltoztatni de felbátorítani lehetséges vagy ez még tapasztalt ideggyógyász is komoly feladatnak bizonyulna?

~ Egy 'még' lelkes srác


2010. szept. 3. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább szakemberhez forduljatok.itt max csak tanácsot kaphatsz,gyógyítani ez az oldal nem tud.
2010. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a fenébe!

nem éri meg a fáradozásod. higgy nekem én már próbáltam ilyeneket.

vagy ha belemész, hálát és kölcsönösséget ne várj.


az élet nem egy romantikus filmdráma...

2010. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem abszolút lehetsége. csak férkőzz a bizalmába.

L

2010. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt gondolnám, nem 'mondta' volna el ezeket a vele megesett történéseket részletesen, ha nem bízna valamelyest is a kedves 'idegenben' akihez ragaszkodik mint egyfajta baráthoz. De mi tevő legyen a kedves idegen ?
2010. szept. 3. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:

A kedves idegen legyen türelmes, megértő, és továbbra is éreztesse a lánnyal, hogy megbízhat benne. Kérd hogy meséljen még az életéről, hogy az elmesélt dolgok alapján minél könnyebben tudj neki segíteni. Adj neki ötleteket, bátorítsd! És sok sikert!

(előző L19)

2010. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!