Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelki beteg vagyok? :'/

Lelki beteg vagyok? :'/

Figyelt kérdés
Többen mondták, hogy vissza húzódó és magányos embernél nincs minden rendben :'(
2012. jan. 15. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szóval csubakka! amúgy fiú vagy igaz?
2012. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

19:19!

Nincsenek barátaim, fiú vagyok és suliba járok még

2012. jan. 15. 19:23
 13/14 anonim válasza:
én már voltam depressziós olyan 14évesen kezdődött és vagy 1,5évig tartott... minden nap öngyilkos akartam lenni... tényleg borzalmas és sosem leszek olyan mint az előtt tisztára életunt vagyok még mindig, ha valaki egyszer ilyen mélyre jut az teljesen más ember lesz, soha nem leszel önfeledten vidám és a társaság középpontja. Nekem az idő segített és talán az, hogy feladtam mindent nyárra semmit nem csináltam mindent amit szerettem otthagytam és csak napoztam olvastam, aztán jó lett elmúlt minden fájdalom és minden sikerült mikor újra belekezdtem a dolgokba. Kell egy kis szünet, hagyj mindent, hallgass zenét egyél finomakat, olvass, kell egy kis idő arra hogy rájöjj mennyire értékes vagy. Szerintem minél mélyebben járt már az ember annál értékesebb.
2012. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
te csak agyibeteg vagy
2016. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!