Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem másoktól függ a boldogs...

Ha nem másoktól függ a boldogságunk, akkor nincs is szükségünk senkire sem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor igen.
2012. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

na várjál, hát gyerekkorunk óta ,szerintem az ittlévők többsége, szülők között nő fel, akkor alap dolog, hogy kialakul valamiféle függőség az emberekhez,aztán ahogy nődögélünk egyre jobban rájövünk hogy a magány szar.


vannak bizonyos határok ,az egyedüllét és a népszerűség között, de nem lehet kijelenteni, hogy namármost én fejben helyre rakom magam és boldog leszek egyedül, aztán persez ha neked sikerül akkor örülnék ha megosztanád velünk

de legtöbbször nem erről van szó, hanem hogy megtaláljuk a társaságot ahol önfeledten, gátlástalanul jól érezhetjük magunkat és nem kell megfelelnünk egymásnak

2012. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most nem látom értelmét a kapcsolatoknak..
2012. jan. 15. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyedül is boldog tud lenni, az tud igazán boldog lenni egy párkapcsolatban is.
2012. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom
2012. jan. 15. 23:11
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha már valaki egyedül is boldog, akkor nem ragaszkodik annyira a párjához, nem hiányzik neki...ugye?
2012. jan. 15. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még az életét is odaadhatja érte, viszont nem csüng rajta, nem tartja a tulajdonának, nem ellenőrzi, nem féltékenykedik...
2012. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!