Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én reagálom túl vagy a szüleim...

Én reagálom túl vagy a szüleim a furák?

Figyelt kérdés

szóval itt vagyok 18 évesen, és ha valami gond adódik az egészségemmel, akkor az 1. dolog az hogy a szüleim már visznek a dokihoz, már komolyan mondom annyira irritálnak mikor ott vannak, és még olyanokat is kérdeznek, hogy bemenjek veled? ááááááá

aztán mondom, én jobban szeretnék egyedül menni dokihoz, erre ők "jah oké" ,rá egy napra(ma) már megin ők visznek


de az élet más területén is megtapasztalható ez az idegesítő dolog, pl fogkefét kértem a nagymamámtól, mert elfelejtettem elhozni a sajátomat, erre apám közbevág "hogy mégis hogyan lehet fogkefét kérni a másiktól" és akkor a nagyi ad egyet


kicsit olyan mint mikor végig sem hallgatnak hanem közbevágnak hogy én ezt mégis hogyan gondolom,


és ilyenkor kezdek el gondolkodni, hogy vajon miért ilyen a személyiségem, miért ilyen kevés az önbizalmam:\

most már kb egy éve nekiálltam tudatosan növelni, de baromi nehéz


18f


2012. jan. 16. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Is-is.

Még mindig a pici fiuk vagy. :)

2012. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd elköltözöl, és akkor döbbensz rá, hogy milyen jó ha tolják alattad a szekeret, fognak még neked ezek a dolgok hiányozni piszkosul...
2012. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Darkkingdom ***** válasza:
100%

előtemszólónál a pont!

A Törődés soha ne zavarjon!Majd ha mész valahova és nem tudo mit kell csinálni majd eszetdbe jut de jó volt mikor a szüleim segyítettek!Nem ciki ha elkisérnek valahova vagy segitenek!Az nem szégyen ha erős a kötődés a családban az emberek közt!

Örülj neki hogy adott neekd a törődés és a családi légkör (Legalább is a halottak alapján!)Ennek csak örülj és ne zavarjon!


Nekem ugyan ez van minden ben segitenek és támogatnak és elkisérnek,és kérem is sokszor hogy kisérjen el,mégha megtudom is csinálni,cska ne egyedül menjek bezsélgetünk addig vagy tudom hogy addig is egy szerettemmel atöltöm az időt)(Persze nem betegesen hanem ha úgy jönki a lépés)

2012. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit talán túlzásba viszik, Te meg persze vágynál már valamivel több szabadságra, de össze lehet ezt a kettőt egyeztetni. Gondolj arra, hogy nem akarnak ők rosszat neked, csak a szüleid, és ha már ennyire reszketnek érted, akkor valószínűleg egyke lehetsz. Én, ha reklamáltam a túlzott szeretetük miatt, mindig azt a választ kaptam, hogy "Kit szeressünk, ha nem téged?". A lényeg az, hogy türelmesen magyarázd el nekik, hogy nem akarod őket megbántani, de egyedül szeretnél bemenni vagy bármit csinálni, és ez nem azt jelenti, hogy nem szereted őket.
2012. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3man vagyunk egyébként testvérek én középen


de az az érdekes, hogy máshol pedig elvárják tőlem hogy önálló legyek..totál ellentétben áll a kettő egymással

2012. jan. 16. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!