Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség, nagyon fáj a lelkem,...

Segítség, nagyon fáj a lelkem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül rosszul érzem magamat,és kezdek teljesen összeomolni.Az oka pedig az,hogy ma írtam meg a felvételit.

Na de nem ez a baj,hanem az,hogy augusztus óta tanulok rá,és ez idő alatt nem volt semmilyen társasági életem(pedig társasági ember vagyok)de azt gondoltam de baj,írok egy jó felvételit,és felvesznek oda ahova akarom.

Csak hogy nagyooon-nagyon rossz lett a felvételim (legalábbis úgy érzem)és nem fognak felvenni ahova szeretném,és már a barátaimmal se vagyok jóba.Mit csináljak,hogy ne kapjak idegösszeomlást?


2012. jan. 21. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyengébb suliban is simán lehetnek barátaid. Az, hogy elrontottad még nem teljesen biztosítja, hogy nem vesznek fel.
2012. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:) az a baj,hogy egy elég nehéz suli a vágyam.Minden vágyam oda bekerülni,mert bizonyítani szeretnék.Akinek mondtam,hogy oda szeretnék menni,mindenkinek ott volt az a sajnálkozó nézés,hogy te??oda?

És egyszerűen nem értem,hogy miért lehetett ilyen rossz felvételim,mármint könyörgöm 5 hónapja csak erre készülök.

2012. jan. 21. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Oh drágám, ne aggódj, mindenki elrontotta. De tényleg.:D
2012. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Te is ma irtad?? ugye milyen nehéz volt :OO

De basszus még a magyart is elrontottam -.-

2012. jan. 21. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Helló!

Két opciót látok:

a.) még tanulsz, kihagysz egy évet, és másodikra sikerül és igenis megmutatod

b.) mélyen magadba nézel, hogy nem tetted-e tényleg nagyon magasra a lécet és átgondolod a vágyaidat


egy a lényeg: semmi, de semmi nincs még veszve; ha meg emiatt elvesztetted a barátaidat, akkor azok nem is voltak igazán azok ... ezt is gondold végig

2012. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok mint te. :) Nekem mondjuk nem lett olyan borzalmas a felvételim, mert heti 3-3 magyar és matek felkészítőm volt, de ha nem jártam volna, tuti nem lenne ilyen nagy mosoly a fejemen :D

Hidd el, felfognak venni. Nem tudom, kell-e tehetséggondozóit írnod, mert ha igen, akkor még ott tudsz pontot szerezni, sokat :)

2012. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A túlzott megfelelési kényszer legalább olyan ártalmas, mint a nemtörődömség.Meg kellene találni a középutat.

Gondolkozz el, hogy tényleg annyira fontos-e neked épp ez az iskola?Megér ennyi gyötrődést?Nem tudnál valami könnyebb megoldást találni, ami szintén elégedetté tenne?

Szerintem most kapcsolódj ki, ápold kicsit a kapcsolataid,és bízz benne, hogy minden úgy fog alakulni, ahogy neked a legjobb lesz.

2012. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :))Nem nem írok tehetséggondozóit.

Nekem is kellett volna előkészítőre járnom ://

Én csak 2 évig jártam minden héten matekra :D

Nem tudom szerintem nem tettem magasra a lécet.

Bátyám is oda járt,jó mondjuk ő nagyon okos volt.

Az tény,hogy az okosak iskolája ez a suli,viszont én se tartom magamat hülyének.Viszont most eléggé elrontottam.

2012. jan. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!