Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is fura ez?

Szerintetek is fura ez?

Figyelt kérdés

Egy fél éve már teljesen oda-vissza vagyok Törökországtól ill. mindentől, ami kicsit is török. Elkezdtem törökökkel beszélgetni, tanulgatni a nyelvet. Célom, hogy egyszer kiköltözzek(talán). Tényleg imádok mindent, ami török. persze ezt a szüleim (mert miért is ne!?) teljesen ellenzik. Szerintük ez csak egy hirtelen "zsongás"..Mit tudnék tenni, hogy kicsit is higgyenek ebben az egészben?

(Tudom, ez egy kicsit fura kérdés lett, de nemtudtam most máshogy megfogalmazni ezt.)

17/L


2012. jan. 22. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak "zsongás", de ha egy-két év múlva is így vagy a dologgal,akkor már lehet hogy komoly :/
2012. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azért picit óvatosan, a nők még ma sem egyenrangúak az adott kultúrkörben...


A szüleid nem teljesen értem. Akkor is támogatniuk kellene, ha ez csak egy "zsongás". Max. később tolmács lehetsz, vagy idegenvezető, tehát mindenképp hasznos hogy tanulsz. Persze nem akarnak "elveszteni", de ezt máshogy kell megoldani.

Egyszerűen tanulj tovább. Beszélgess a szüleiddel (ne csak te beszélj, hallgasd meg és próbáld megérteni őket).


40/F

2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a franciákkal-Mindenből franciát akartam,francia zenét hallgattam,Franciaországról olvastam minden kellett ami francia :) Mostmár nem olyan nagy a rajongásom értük de azért mindig a kedvenceim :D
2012. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!