Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A különc emberek is lehetnek...

A különc emberek is lehetnek boldogok?

Figyelt kérdés
mármint valóban, és nem ebbe vagy abba beleölve a fájdalmukat?
2012. jan. 23. 16:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Remélem. Nekem úgy érzem csak egy csinos, kedves lány kéne, aki elfogadja és megérti a különcségem. :)

21/F

2012. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog vagyok, mert azt csinálhatom, amit a legjobban szeretek, és mi ez, ha nem a legnagyszerűbb dolog a világon? Úgy élek, ahogy mindig is szerettem volna, és az vagyok, aki valaha lenni akartam. Nincs szükségem ismerősök, haverok százaira, nekem elég, ha akad 1-2 ember, akiben igazán megbízhatok és akik megbíznak bennem. Nem kesergek a problémákon feleslegesen, hanem megoldom őket, amilyen hamar csak tudom. Nekem ez segített abban, hogy egy normális mértékű önbecsülésem legyen.
2012. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

ha találsz egy olyat, aki szintén különc, és úgy ahogy te, akkor igen.

egyébként, bár én is sok ideig nem ismertem be magamnak, de egyedül lehetetlen boldognak lenni. egyszerűen nincs kivel megosztani.. minek kell megosztani? hát nem tudom. talán azért hogy a fájdalmat is megoszhassuk, mert ketten könnyebb viselni.

egyébként én is 'különc' vagyok. én még nem találtam olyat aki szeretett volna. neked sok sikert.

2012. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy lehetnek. Mindenki megtalálhatja a boldogságát, és ehhez nem kellenek más emberek. Nézz körül, mennyi ember mennyi dologban keresi a boldogságát: van aki a pénzben, van aki a művészetben, zenélésben, van aki az állatokban, van aki mások irritálásában.
2012. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, az összes igen elgondolkodtató volt.
2012. jan. 27. 18:57
 16/20 anonim ***** válasza:

Már írtam ide. Most írok megint. Attól is függ, mennyire különc.

Ha annyira, hogy azt mindenki észreveszi, és egyszerűen annyit mondanak róla, hogy: "fura"; ha magába néz, és azt látja, SEMMI közös nincs SENKIvel benne, akkor az nagyon rossz. Én is így vagyok.

2012. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy én tényleg különc vagyok, vagy csak én érzem magamat annak. Mi van ha mások nem is látnak engem különcnek, csak én érzem magamat annak? Ebből az következik, akármilyenek vagyunk, teremtve lettünk a boldogságra. Akárkik vagyunk, az emberbe bele van kódolva a boldogság keresése, így akarva vagy akaratlanul átélünk kisebb vagy nagyobb boldogságokat.
2012. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze ,én vagyok rá az élő példa!:)
2012. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is más vagyok mint az átlag. Van aki szerint ezerszer jobb, van aki szerint nem biztos. A tény, soha nem voltam abba a kollektív barom bírka tudatba gyöpesedve mint sokan. Én például soha nem éreztem igényt rá,hogy alkoholizáljak, drogozzak, bagózzak, bulizzak, kiránduljak, szemét kaját egyek, bandázzak, haverkodjak, párkapcsolatban éljek akárkivel is. Egyszóval különc vagyok, csak az eddzés érdekel, azon kívül minden más jelentéktelen. Mindenki idegesít mint a szar, és nincs rájuk szükségem. Én különcnek tartom magam. Aminek 10 ből 8 ember általában örül, az számomra semmit nem jelent. Mert másak az eszméim bizonyos dolgokban, és nem nagyon haverkodok olyanokkal ,akik nem azt az álláspontot képviselik mint én. És amondó vagyok, hogy állatira elégedett vagyok az életemmel, sokkal szabadabb vagyok, magam ura, nem kollektív birka, nem puncsolok senkinek sem, jól vagyok. Viszont boldog sohasem leszek, mert valami mégis hiányzik. Egyszerüen a különc ember nem képse boldog lenni szeirntem. NEm megy, mert az ok ,ami különccé teszi, egy láthatatlan erőteret képez körülötte, ami kirekeszti mindenből, ami az emberi elme számára általában elűzi a magányérzetet, és boldogságérzeteket termel.
2012. júl. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan akarnak egyéniségek lenni, de ezzel az egyedüllét is gyakran jár, avagy magány, amit már nem tudnak elviselni. Kinek, hogy tetszik a megnevezés.

Meg kell találni az egyensúlyt.

Egyedül nem lehet boldog az ember, egy idő után becsavarodik.

A közösség érdekében alkalmazkodni szükséges, mert az is adhat épp olyan jó dolgokat, mint az egyedüllét.

2013. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!