Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igyekszem mindenkitől külömböz...

Igyekszem mindenkitől külömbözni külsőben is mert eddig semmilyen közösségben nem éreztem jól magam. Úgy érzem mindenkitől külömbözöm, ismerős?

Figyelt kérdés

Szeretem az extrém dolgokat, külső megjelenésben is, szeretem a fura hajakat, a testmódosítást, a handmade cuccokat.. 13 éves koromtól 'módosítom' a külsőm ( először csak hajfestés volt)..sokáig jártam punkok közé, de rájöttem hogy nem vagyok olyan mint ők, ők mind magabiztosak, mindíg pörögnek, jók a szociális képességeik, beszédesek, és sokszor csak megszokásból fújják a dumájukat, azt mondják amit a többi'. Én pedig, noha az alap felfogással hiába értek egyet, introvertált személy vagyok, nem sokat beszélek, nem is tudok nagyon miről, csak ha a véleményem kell kifejteni, vagy a világundoromat. Rendszerint csak ülök és bámulok ki a fejemből..nem vagyok egy társasági lény.

A mainstream nyílvánvalóan távol áll tőlem, hidegrázást kapok minden közösségi oldaltól, a tévében agyonjáratott hülyeségektől, mindennek utána nézek, ha valamit hallok, nem hiszem el azonnal, és a mai divattól a falra mászok, mind a zene mind az öltözködés..

Elég nagy népszerűségnek örvend a japán 'anime' kultúra is, amitől megint a hideg ráz, mert én nem birnám hallgatni azt a kornyikálós éneklést még egy zúzós számban is, meg tök értelmetlen szövegkönyvvel megáldott agyon udvariaskodós japán rajzfilmeket nézni egyfolytában.

Nos, van még a dark/ goth szubkultúra, amibe nem volt sok bepillantásom, csak unszimpatikus pillantásokat kaptam rendszerint az ilyen személyektől, bár lehet hogy ők alapból úgy néznek...


Most szeretnék úgy kinézni hogy semmit ne lehessen rám fogni, hogy ez vagy az vagyok, mert tényleg sehol nem érzem otthon magam, de jó lenne mégis tartozni valahová..mik a lehetőségeim?

(Tudom nem vagyok teljesen normális, de légyszi mellőzzétek az ócsárolást kösz :))


2011. dec. 16. 18:12
 1/7 anonim válasza:
szerintem töltesd fel a szád csinálj magadnap punk frizurát, operáltasd magad férfivá stb... a lehetőségek végtelenek!
2011. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hehe, vagy irónikus vagy, vagy nem értetted a kérdésem :)
2011. dec. 16. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, akkor már különbözöl mindenki mástól.
2011. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az van, csak igen egyedül érzem magam így hogy nem jutok senkivel közös nevezőre..
2011. dec. 16. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős...

De aki keres az talál, a lényeg hogy maradj amilyen vagy.

2011. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szeretem,amikor az ember nem akar olyan lenni mint a tömeg.Szerintem ez jó.Nem kell követni a divatot,a sok buta embert..


Én nem tartozom a tipikusan különc emberek közé,de mégis másnak mondanak/érzem magam.Sokat beszélek,igyekszem nem gyökérségeket. Nekem nem a disco a világom,nem szeretem azt a zenét.egyszerű vagyok,és imádom a rock zenét. Pasit még sem találok magamnak..


Fel a fejjel,légy magabiztos,légy büszke a különcségedre!!


:) 17L

2011. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a bíztatást :)
2011. dec. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!