Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós voltam/vagyok?

Depressziós voltam/vagyok?

Figyelt kérdés

Ha nagyon elkeseredtem, vagy szomorú voltam, beleharaptam egy hatalmasat a karomba, de annyira, hogy még néhány óra múlva, sőt volt olyan, hogy egy nap múlva is még mindig piros volt.


Ez normális vagy nem?


Normális válaszokat kérnék! Ez depresszió? Valaki azt mondta, hogy az.


2012. jan. 24. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez más mentális betegségre utal, ugyanúgy mint a vagdosás és a össze-vissza vagdosása.
2012. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj, de én nem szoktam vagdosni magam! Az eszembe sem jutna! Kicsivel régebben volt ilyenem, egyébként észrevettem magamon, hogy mostanában szeretek egyedül lenni, semmihez nincs kedvem stb.

Ezekkel mi a helyzet?

2012. jan. 24. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Tini vagy? Akkor normális. -.-"
2012. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz a jelenség, mint amikor valaki egy nagyot beleboxol a falba vagy "vagdossa magát". A fizikai fájdalom egyesek szerint elvonja a figyelmet a lelki problémákról. Nem hiszem, hogy ez önmagában depresszióra utalna.
2012. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fizikai fájdalom, pl. "vagdosás", endorfint szabadít fel, kicsit olyan érzés, mintha bedrogoznál.
2012. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, csak mélyponton vagy. Majd túljutsz rajta...
2012. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!