Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám kimutatni hogy...

Hogyan tudnám kimutatni hogy mit érzek? Miért az ellenkezőjét olvassák le az arcomról, mint ami a valóság?

Figyelt kérdés
Nem rég egy egész napos programom volt azzal a fiúval aki nagyon tetszik. Jól éreztem vele magam, mert vele MINDIG jól érzem magam. Akkor is amikor nem csinálunk semmit, csak ülünk egy kopott padon vagy akármilyen másnak unalmas dolgot csinálunk, nekem az nem unalmas ha vele lehetek. Ehhez képest állandóan azt kérdezte hogy unatkozok-e, vagy mit csináljunk h ne unatkozzak? Nem azt látta rajtam amit érzek...és hiába mondtam neki hogy minden jó úgy ahogy van, sztem nem hitte el... És magát hibáztatja, hogy nem tud elszórakoztatni. A másik pedig az hogy nem tudok beszélni... Tőmondataim vannak ami borzasztóan zavar de nem tudok ellene tenni! A srác is mondta már hogy nagyon megnehezítem a dolgát ezzel...És ez már tart egy ideje, hogy álltalában próbál rávenni hogy beszéljek magamtól vagy hogy ne tünjek kedvetlennek amikor vele vagyok. Nem tudom mi a baj velem. Miért nem tudom kimutatni, hogy imádom azt az eltöltött időt amit vele tölthetek? Mit csináljak, vagy mondjak h elhiggye? A baj az, hogy sztem lassan ráhagyja az egészet, akármennyire is tetszem neki vagy szeret (nekem is mondta már és mástól is tudom), úgy van vele hogy nem foglalkozik velem többet ha nem tud boldoggá tenni(legalább is ő ezt hiszi)? Nem akarom hogy úgy legyen vége hogy el se kezdödött igazán, miattam, mert ennyire béna vagyok.
2009. aug. 10. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig az írásodból ítélve tudnál beszélni te sokat is. Hát ha ezt a dolgot elmondod neki, amit nekünk is, akkor megérti a dolgot. Semmiképp se hagyd el őt.
2009. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam sokat hogy könnyebb legyen nektek megérteni azt amit én sem értek, hogy mi a franc baj van velem??? Mondtam neki h jól éreztem magam, mellesleg ha nem akartam volna, el se megyek vele, pedig már egy ideje arra vártam hogy végre elhívjon, és amikor megtette és perülni tudtam volna örömömben.
2009. aug. 10. 13:10
 3/8 A kérdező kommentje:
*repülni
2009. aug. 10. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem tűnsz látványosan unatkozónak (orrtúrás, ásítás, másfelenézés, dudorászás miközben neked magyaráz) azt hiszem, a csávónak önbizalom problémái vannak. Valószínűleg mondtad neki, és ki is találhatja abból, hogy vele lógsz, hogy nem épp közömbös számodra. Ennek ellenére folyton azon aggodalmaskodik, hogy vajon untat-e? Én a helyedben azt mondanám neki, hogyha legközelebb ezzel jön, bemosok neki egyet x) mert mégis mit gondol, azért töltöm vele az időmet, mer' elromlott a TV?
2009. aug. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak nem látványosan unatkozol (orrtúrás, nyálas ásítozás, másfelenézés, dudorászás miközben beszél hozzád) akkor a csávónak önbizalom problémái lehetnek. Hiszen talán mondtad is neki, de abból is kitalálhatja, hogy folyton vele lógsz, hogy számodra a személye nem épp közömbös, mégis folyvást azon aggodalmaskodik, hogy vajon untat-e téged. Én a helyedben megmondanám neki, hogyha legközelebb ezzel jön, bemosok neki egyet X) mer' mégis mit gondol, csak azé' vagyok vele, mert otthon elromlott a TV és nincs jobb dolgom?!

Mondd, hogyha unatkozni fogsz, megmondod egyenesen, ezen ne agyaljon ennyit.

2009. aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sry hát ez kétszer ment el XD milyen jó memoriám van :D majnem ugyanaz a kettő
2009. aug. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ez az uccsó nagyon aranyos volt :D Hát nem túrom az orrom xD

Szerintem valahol őt is meglehet érteni...Ha velem csinálnák ezt...én sem bírnám sokáig :(

2009. aug. 13. 10:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj veled kedves, hogy túlságosan fegyelmezett vagy és nehezen mutatod ki az érzelmeidet, lazulj el! Próbálj meg nyugodt és vidám maradni, ha boldog vagy, merj annak lenni! Tájékozódj, olvass újságokat, könyveket, bármilyen témát bedobhatsz! Ha valami a szádon van, mondd ki! Ha valami érdekel, kérdezed meg! Nem baj ha kicsit banálisnak vagy butuskának tűnik a kérdés vagy amit mondasz, kis mennyiségben bejön a fiúknak. :P Mert egyébként értelmes lány vagy te. Remélem még mindig együtt vagytok!
2009. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!