Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért éljek, ha értelmetlen?

SEXKÉRDÉS kérdése:

Miért éljek, ha értelmetlen?

Figyelt kérdés

Tehát elég sok problémám van, legfőképpen a szeretethiány... úgy érzem senki sem szeret, és senkinek nem számítok, senki nem ír rám facen, senki nem hív telefonon, olyan vagyok mint egy szellem, pedig jófejnek tartom magam, és humorosnak, mondjuk így úgysem ismered meg ezt az oldalamat!

A nagyobb probléma, hogy képtelen vagyok elérni azt amit akarok, pedig megvan a tehetségem hozzá, de abszolult nins kitartásom ! Kyokushin karatéban a legjobb harcos akarok lenni, de képtelen vagyok eleget edzeni, és lusta vagyok, 147es I Q_m van (mérték hivatalosan) de a suliba tavaly megbuktam, mert hajnali 2ig gépeztem mindig, 5:40kor pedig keltem, most is épp kettesek a jegyeim...

elcseszem az egész életemet, nem érem el azokat a dolgokat amiket szeretnék, például pókerben is a legjobb akarok lenni, mert igazából a póker nem szerencsejáték, ls elég jól megy, de rengeteget kéne tanulnom még...

Aztán kisebbségi komplexusom is van, ha a buszon ülök, vagy ilyesmi, mindig arra gondolok, hogy ezek rólam suttognak ott mögöttem, vagy röhögnek, és azon gondolkodom, hogy rajtam röhögnek-e... Ideges vagyok, ha például a boltban meg kell krédezni, hogy merre találom pl a kenyeret... (ilyen hüyle vagyok)

Aztán, ha van egy társaság, amit már ismerek, ott mindig eléggé elengedem magam, sokat hülyéskedek stb, és jófej vagyok humoros, senki nem veszi észre, hogy mit érzek belül, mégsem szeret senki igazán, nincsenek igazán barátaim, pénzem sincs szinte, soskzor azzal van a gondd, hogy reggelit tudjak venni... havonta jó, ha van 2000ft-om, és úgy szeretnék bulizni mint más... más meg panazskodik, ha a héten nem tud elmenni erre vagy arra a bulira... áh elegem van... nem bírom tovább...

az a lány, aki a legjobban kellene, oké, hogy mással is járhatnék... de nekem az a lány kell... még ha nem is vagyok szerelems már belé, de nekem senki más nem kéne... nem tudom miért éljek, semmi értelme már.... azt hiszem lassan feladom.... de még értelmes módszert sem tudok, ami nem fájna....


2012. jan. 26. 19:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A lustaság, egyszerűen, lehet hogy elkezdem, mert tegyük fel erőt adtok nekem a pozitív üzenetekkel, és elkezdek p ledzeni, és gyakorolni megint, de tudom, hoyg egy hónap múlva kb azt mondom magamban, hogy áhh.. nicns kedvem edzeni, és ma inkább játszom egy játékkal, aztán p la játékban keresek célokat, aztán elkezdek pókerezgetni egy kicsit, hogy abba is fejlődjek, aztán mindig és mindig más érdekel igazán... sose érem így el... nem tudo kegy dologgal foglalkozni csak....
2012. jan. 28. 12:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Akik már ismerik a nickemet, tudják, hogy mindig nagyon hosszú válaszokat szoktam írni. Most rövid próbálok lenni.


Tehát csak tételmondatokban.


"senki nem ír rám facen, senki nem hív telefonon"

Írj rájuk Te. Hívd fel őket Te.


"képtelen vagyok elérni azt amit akarok, pedig megvan a tehetségem hozzá, de abszolult nins kitartásom"


Akkor nem akarod eléggé elérni. Ha igen, akkor lesz hozzá kitartásod.


"a suliba tavaly megbuktam, mert hajnali 2ig gépeztem "


Előbb a tanulás, aztán minden más.


"elcseszem az egész életemet"


Egyáltalán nem késő fordulatot venni. Tessék elkezdeni.


"mindig arra gondolok, hogy ezek rólam suttognak ott mögöttem"


Hacsak nincs valami fura dolog rajtad, biztos lehetsz benne, hogy téves a meggyőződésed.


"Aztán, ha van egy társaság, amit már ismerek, ott mindig eléggé elengedem magam, sokat hülyéskedek stb, és jófej vagyok humoros [...] mégsincsenek igazán barátaim,"


Ezt lehet, hogy csak Te beszéled be magadnak. Te nem nyitsz feléjük, te nem akarsz barátkozni velük, te nem teszed meg azokat a lépéseket, amik kellenének. Te éred be azzal a kapcsolattal, ami fennáll, és nem akarod elmélyíteni. Talán.


"nem szeret senki igazán"


Ebben ne legyél olyan biztos.


"pénzem sincs szinte [...] és úgy szeretnék bulizni mint más"


Ha nincs pénz, nincs buli. Ellenben vannak más lehetőségek arra, hogy azokkal légy, akiket szeretsz, és jól érezd magad velük.


"nekem az a lány kell"


Akkor vagy megszerzed, vagy végleg leteszel róla. Esetleg barátok lesztek, már ha létezik ilyen viszony fiú és lány között. Más lehetőségek nincsenek.


"a legjobb akarok lenni"

Ha társaságibb leszel, lehet, hogy feladod ilyen ambícióidat. Ha pedig nem, akkor, mint már mondtam, vagy nekivágsz, vagy leteszel róla. Vagy mégis beéred egy olyan szinttel, ami nem a legjobb, de örömet okoz számodra – mert ez a legfontosabb.


#1 válaszoló: "SEXKÉRDÉS ismerős ez a nick te már jó pár ilyet írtál, nem unod még?"


Kérdezőnek: jogos. A probléma megoldása nem a dolgok elismétlésében rejlik. Fogadd meg az adott tanácsokat, és kezdd el megváltoztatni az életedet. Most. Szerezz barátokat, konzultálj másokkal személyesen, ha egyedül nem megy (az nem szégyen).


Elnézést a távirati stílusért, alapból barátságosabb vagyok, csak már bizonnyal unják az egész képernyőnyi hozzászólásaimat. (google-ba beírod: kiemc site:gyakorikerdesek.hu és meglátod őket)


A legjobbakat.

2012. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!