Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy viselkedtek ilyen...

Ti hogy viselkedtek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha két ember (ez esetben barátok) olyasmiről beszélnek,ami nem rád tartozik,vagy amiről te nem tudsz? Hármasban vagytok,ők pedig úgy viselkednek mintha te nem is lennél ott. Mit csinálsz ilyenkor?
2012. jan. 28. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólnék, hogy szóljanak, ha befejezték.
2012. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megkérdezném, hogy miről van szó. Ha gondolják elmondják, ha meg azt mondják, hgoy semmi közöd hozzá, akkor mondd, hogy ne akkor beszéljék meg ha ottvagy.
2012. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 28. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott őket. bunkók.
2012. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek!Ment a zöld kéz.:-)
2012. márc. 12. 19:57
 6/8 anonim válasza:
próbálj meg finoman szolni nekik h teis otvagy, és szeretnéd ha beavatnának :D
2012. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is gyakran előfordul. :( Amikro rákérdezek, mindig mondják, hogy nem azért csinálják, mert nem akarják nekem elmondani, hanem merts enki másnak enm akarják elmondani, és ha érdekel, elmondják, de nem olyan dolog, ami érdekelni szokott. Szóval, én vagyok a bunkó.

De szerintem, ha ez a helyzet előfordul, hagyd ott őket!

2012. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megpróbálom szépen közölni velük,hogy ez engem zavar.Ha nem hajlandók normálisan viselkedni,akkor otthagyom őket.
2012. márc. 13. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!