Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiszek a szellemekben de mit...

Hiszek a szellemekben de mit tegyek hogy ne higgyek bennük? Folyton attól félek hogy látni fogok egyet valamikor. ha vannak rossz szellemek azok bánthatnak minket? Hogyan?

Figyelt kérdés
Anyum már látott régebben de nem félt tőle a szellem csak ott állt majd eltűnt.
2009. máj. 30. 15:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
Higgy bennük,mert igenis vannak!De miért bántanának Téged?Ez akkor lehetséges,ha valakinek nagyon rosszat okoztál,mikor még élt.És halála után büntet max.De a szellemek többsége jó és nem bánt.Csak ők is itt élnek köztünk,még be nem szállnak egy újabb testbe.
2009. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

ma 15:27


Mivel tudod bizonyítani a létezésüket? Honnan tudod, hogy jók-e vagy rosszak?

2009. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Biztos médium.
2009. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%

Ha félsz tőlük, akkor nem fogod látni őket... ez biztos!

A "felsőbb éned" (vagy nevezd ahogyan akarod) egyszerűen nem hagyja, hogy láthasd őket, pontosan azért mert félsz ettől.

2009. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is nagyon félek tőlük, főleg azért, mert barátnőm nagyon sokat látott már. Apum meghalt a télen, és azóta attól tartok, hogy mivel kezdő a szellemvilágban, és átjön meglátogatni, akkor nehogy nyitva hagyja az átjárót, vagy mit, és valami gonosz szellem is jön vele. És tudom, hogy apum megvédene, de ő még nem régóta szellem, lehet nem bír akkora hatalommal, mint a gonosz szellem.
2009. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
lol
2009. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem tudom. vannak dolgok, amikre nemtudok magyarázatot. pl: leesik valami, ami tök stabilan ott volt nemrég, meg ilyen dolgok. Most néztem a Ghost-ot, és eléggé hm.. nemtudom..
2009. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szellemek szerintem is léteznek, eltünni nemfognak az életedből, elűzni tudod de nem örökre! voltak elég érdekes szituk, és szerintem bátran kimondhatom hogy szellemek léteznek! bántani nem fognak,de ha rosszat tettél valakinek, lehet ijesztgetni fog, tapasztalat..
2009. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.. Bárcsak ne hinnék bennük! Vagyis én tom, h hülyeségnek kéne tartani az egészet, de nem megy :( Úgy félek tőlük, hogy nemigaz! Örültem is ennek a kérdésnek, de senki nem adott rá jó választ... Mármint h mit tegyek, h ne hoggyek bennük.. Engem nem zavar, h vannak, de én azt akarom hinni, h nincsemek :D A jóktól is félek, mindentől félek, ami természetfeletti.
2009. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
ISTENEM DE FARASZTOAK VAGYTOK EZEKKEL A KERDESEKKEL MEG AZOKKAL A VALASZOLOKKAL AKIK HISZNEK BENNE!ha tenyleg leteznek akk HOGY A RAKBA TUDTOK MEG IDE IRNI??HISZEN A SZELLEMEK MEGESZNEK!!!AZTAN KKIHANYNAK MAJD UJRA MEGESZNEK!NAPONTA TUNNEK EL EMBEREK SZELLEMEK MIATT!A HIREKBEN A SZELLEMEKROL SZOL MINDEN!MAR NINCS ELEG EMBER HOGY BENEPESITSE A VILAGOT A SOK SZELLEM GYILKOLAS MIATT!!-.- es nem erdekel hogy leertekelitek a valaszom!itt 1 mondas ami tiollem szarmazik "Csak azok latnak szellemet ,akik hisznek benne!" IGEN MER EN MEG 1ET SE LATTAM ES A KORNYEZETEMBEN ELOK SEM!DE VIGYAZATOK MER A SZELLEMEKNEL KES ES VILLA VAN!A SZELLEMEK OLYANOK MITN A TELAPO VAGY A MIKULAS (mi a kulombseg?) NEM LETEZNEK!!TI MEG UGY HISZTEK BENNE MINTHA KISGYEREKEKEK LENNETEK!koszi!
2009. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!