Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül érzem magam, mit...

Cuncimókus8 kérdése:

Egyedül érzem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van sok "barátom" de igazbarát egysem. Az ilyen tök jól eldumálunk de ha meghalnék se érdekelné őket kategória.

Az mitől van ,hogy a családomon kivűl úgyérzem csak a barátomra számíthatok ? 11 hónapja vagyunk együtt és úgyérzem ,hogy másra nem számíthatok csak rá. Ha vele vagyok semmi baj , de ha nincs velem olyan egyedül érzem magam. Jó volna odabújni valakihez , de nincs kihez. És néha rám jön a sírás, nem azért sírok mert olyan unalmas az életem .. hanem mert tényleg úgy érzem egy porszem vagyok akit senki nem vesz észre. Nincs olyan lány akivel jót tudnék dumálni.. pasik jönnek ezerrel de velük sem lehet beszélgetni mert csak nyomulnak. Én meg elhajtom őket. De .. á ezt így lehetetlen elmagyarázni. Már az is gáz ,hogy ide írom le mert nem tudom elmondani senkinek. Fú.. valaki,valami segítség ? Mit csináljak ilyenkor? :/


17/L


2012. jan. 31. 20:56
 1/5 anonim válasza:

Várj türelemmel.


Anno a szüleim ezerrel nyomták nekem a lelki szöveget: "Ne aggódj, amikor én fiatal voltam..." És a többi.


Világ életemben kerestem azt az embert, akivel szavak nélkül is megértjük egymást. Végül annyi lelki csalódás ért, hogy teljesen feladtam. Nem sírtam ugyan, de elkönyveltem: nekem soha sem lesz Igaz Barátom.


És akkor, amikor nem kerestem, amikor közel s távol sem akartam, hogy bárki is rám találjon, bárki is az Igaz Barátom legyen - akkor talált rám Ő. Nem kerestem benne a Barátot, nem kerestem Őt, nem akartam Tőle semmit - és a mai napokra, ha csak ránézek, ő már tudja, hogy baj van, vagy valami öröm ért engem. Ő a nyitott Napló rólam, ő az, aki többet tud rólam, mint a szüleim - az Igaz Barátom.


Nem kértem, nem kerestem, feladtam - és mint az Isteni Segítség, mint egy Angyal a Mennyből, úgy pottyant be az életembe. És ekkor még csak 18 éves voltam.


Úgyhogy várj türelemmel. A Sors majd az utadba fogja küldeni a megfelelő embert, amikor eljön a Te időd is...

2012. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, habár szerintem neked könnyebb, mert legalább van valakid..Ha gondolod írj egy privátot.

17/f

2012. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert büdös vagy azért!
2012. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Huu de szomoru kis tortenet. Serintem jarj el tarsasagba, olvass es legyel nyitott a vilag fele. es nem muszaj minden pasit "elhajtani"eleg ha csak lealitod. A csajoknak mar berogzotsege hogy "minden pasi csak azt akarja" szerintem ez tulzas. Lehet ok is epp olyan maganyosak mind te. 23/f irhacc privit ha gondolod
2012. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd ha nem fogsz hazudozni össze-vissza akkor lesz esélyed igaz barátokra. Tényleg, most akkor ki is vagy kedves Cuncimókus, egy magányos tini vagy egy huszonéves (25 vagy 28, kérdésenként változó) nő aki gyereket szeretne (mellesleg a párja tudta és akarata nélkül)?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!