Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen egyedül vagyok. Mit...

Teljesen egyedül vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én jelenleg ott tartok, hogy már egyetlen barátom sincs, mert úgy úgy érzem/attól tartok, nem tudnék nekik hosszú távon mit mondani. Unalmasnak tartom azokat a dolgokat, amik körülvesznek engem, és nem hiszem, hogy a tapasztalataim méltóak lennének arra, hogy megosszam őket másokkal. Írás, olvasás, rajz, tanulás, filmek, játékok, sport, stb. Ezek a hobbijaim és nem hiszem, hogy túl sok mindent tudnék mondani róluk. Egy beszélgetés fonalát is csak akkor tudom hosszan fenntartani, ha valakiben teljesen megbízom és egy hullámhosszon vagyunk. Ha egy kicsi diszarmónia kerül a képbe, máris elbizonytalanodom és leblokkolok. Ha emlékeztetem magam, hogy ne görcsöljek, mert nincs miért, nem sok eredménnyel járok. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

22N


2011. nov. 8. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. feljts el a hülye diszarmónikát!

2. nem kell pasi.. erős és független nő vagy!

3. légy a magad ura, és ne érdekeljen mások véleménye!

4. sohase görcsölj azért mert olyat mondtál amit nem kellet volna, vagy olyat tettél, le van szarva!

5. aki keres nem talál, aki nem keres talál!

6. légy bátor, éldd az életet, és soha de soha ne érdekeljen téged mások véleménye, mert aki beszól egy paraszt!!



Dr.Bubó

2011. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mint te. A családomon kívül, nincsen senkim teljesen egyedül vagyok, se barátok, se haverok, semmi. Kezdem megszokni a magányt, mert ennél rosszabb nem történhet. Én se igazán tudok az embereknek mit mondani, lehet unalmas vagyok. Önbizalomhiányom is rárak egy lapáttál.

Ha gondolod beszélgethetnénk.

21/F

2011. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

semmit. nem akkora tragédia egyedül lenni, igazából, sőt, az egy fontos képesség lenne, hogy egyedül jól érezze magát az ember. utána ha már nem a tré sugárzik az emberből, a jót azt meg lehet osztani úgymond barátokkal, és ne adj isten baráttal/barátnővel.


26/F

2011. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim, én tudok miről beszélgetni emberekkel, de egy idő után unalmassá válik a beszélgetés és akkor jön az a kínos feszengés..:S


20L

2011. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
érdekesek vagytok :) ez szívás én sosem voltam ilyen helyzetben mindig megtalálom a hagotmidnenkivel ! :) csak ti is legyetek L A Z Á K :D amm .. első nagy arc vagy XDD
2011. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a saját társaságomban remekül érzem magam, az az igazság, csak ezt mások felé féltem közvetíteni, viszont mától fogva lesz*rom, kinek mi a benyomása rólam. Abszolúte jól látjátok és nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2011. nov. 9. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám sajnos. 22/L
2011. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!