Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ilyenkor mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit tehetnék? Elég régóta vagyunk együtt de nem értem ezt.

Figyelt kérdés

Én ez a nagyon vékony magas fiu vagyok és mostanság párom nagyon nézegeti a férfiasabb pasikat..és rosszul esik.

Mit tehetnék ? valami olyan port vagy valamit amitől én is jobban nézhetnék ki nem tudtok?



2012. jan. 28. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Járj edzőterembe, attól megerősödsz. A férfiasság azonban nem csak a testfelépítéstől függ ám. Az arcvonások, kisugárzás, viselkedés mind hozzájárul ahhoz, hogy olyan lény, aki vagy. Port nem javaslok, de, ha mindenáron gyors fejlődésre vágysz, akkor kreatint, fehérjét, meg ki tudja még mit kéne szedned (sosem ettem ilyeneket, így sajnos ebben tájékozatlan vagyok).

Másrészről felvetődik a kérdés, hogy érdemes-e csak azért változnod, hogy a barátnőd tetszését elnyerd, hisz, ha ő nem fogad el olyannak, amilyen vagy, akkor attól, hogy egy másik ember álarcát öltöd magadra, még TE maradsz. Remélem érted, hogy mire próbálok célozni. És, mielőtt még el leszek mondva mindenféle utolsó senkiházinak azért, mert "egy kapcsolatban áldozatokat kell hozni és meg kell változni a másikért", szeretném kijelenteni, hogy nem vagyok ellene az APRÓBB kompromisszumoknak, de, ha az egyik fél egy teljesen új embert próbál faragni a másikból, ott valami már nincs rendben.

2012. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az edzés tényleg nem rossz ötlet, de a porokat nehogy elkezd szedni... iszonyat drágák, és habár rövid idő altt látványos az eredmény, ha egy leállsz velük, még gyorsabban fogsz leereszteni. Inkább kondizz, fuss, stb. Én is azt csináltam, és nem vagyok látványosan kigyúrva...de legalább ami izom rajtam van, az igazi.

Ami a többit illeti, nem kell alapjában megváltoznod. Légy határozott, húzd ki magad, merd vállalni a véleményed, egyszóval azt aki vagy.

Sok sikert! :)

2012. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen számomra megéri megváltozni érte!

De nekem olyasmi kéne ami egy olyan 2-3mx egy hónap és látványos a változás

2012. jan. 28. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Most, akármilyen hülyén hangzik, erre azt tudom mondani, hogy találj egy új hobbit. Ami megváltoztatja az eddig megszokott életmechanizmusodat.
2012. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt kifejtenéd hogy is érted
2012. jan. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!