Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez most normális volt a...

Ez most normális volt a részemről, hogy így viselkedtem a röhögős, életvidám, hülyülős osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

sokszor viselkedem így, ha velük vagyok


magamba fordulok, olvasok,zenét hallgatok, és elmélkedem arról hogy ők vajon miért ilyenek, vagy éppen arról hogy én miért nem vagyok olyan


azért nem közeledek feléjük, mert mintha egy fal,gát lenne bennem ami nem engedné hogy közel kerüljek hozzájuk, gátlásossá tesz amilyen vicceken nevetnek, mert sokszor nem tartom viccesnek(pl mikot mesélik hogy a torrente c. filmben hogy dugta seggbe az egyik a másikat)..néha jókat nevetek velük de ált ez van ha nincs tanár a teremben, akkor csak magukat adják


van egy két ember aki nem ilyen, velük néha szoktam beszélgetni, nyilván ha elrontják az osztálytársaim a kedvem akkor hozzájuk sincs kedvem, a csajokról meg ne is beszéljünk


délután 3-4 órákat szoktam gitározni, nagyon élvezem szinte ezért járok haza nap mint nap, és mindig úgy érzem hogy milyen jó lenne ha a sulis részt átugorhatnám és egyből mehetne a gitár minden nap, mert így egy teher nekem a suli


egyszerűen félek attól hogy megismerjek vkit közelebbről, hogy kiismerje azt hogy milyen gátlásos vagyok, egyetlen egy nagyon jó barátom van, akivel teljesen önmagam vagyok, viszont a legtöbb ember (akár csaj, akár srác) ,meg akar ismerni mert mittudomén, látja hogy vannak dolgok amiben jó vagyok, akkor a szar kedvemnek köszönhetően visszautasítom..és tartom a köszönőviszont


bennem van a hiba de brutálisan? vagy az osztálytársaim is lehetnek az okai?


18f


2012. febr. 2. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem tokeletes, tehat ne keseredj el.. nyilvan van valami oka amiert nem csiped oket, es amiert igy viselkedsz. Szerintem melankolikus szemelyiseg tipusod van.. ha erdekel mi az nezz utana.(gugli a baratod) Probalj meg tobb onbizalmat szerezni es elmulnak a gatlasok!
2012. febr. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ugyanolyannak lenned, mint a többiek! Nincs benned brutális hiba! Oké, néha lehet lazulni, és nem olyan komolyan venni a dolgokat, de ha te más felfogású vagy, más az érdeklődési köröd, akkor fogadd el. Keress hozzád hasonló embereket, akikkel tudsz lógni a suliban. :) Mert biztos vannak olyanok. Ne érezd magad emiatt rosszul. :)
2012. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Annyi még, hogy ez a falas dolgot én is szoktam érezni. De én azt csinálom, hogy akkor velük nem próbálok barátkozni. Mármint azért normális keretek között. Szóval mindenkire nem mondom rá, hogy hú, fal, akkor hagyjuk. De nem velük fogok mély barátságot kiépíteni. Attól még kedvesnek persze lehet velük lenni, legfeljebb nem ők lesznek a legjobb barátaid.
2012. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!