Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy akár az éjszaka...

Normális, hogy akár az éjszaka közepén is a különlegesebb zajokra kinézek az ablakon?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag nyugodt 20 ezer lakosú városban élek, nem sűrűn vannak rablások és betörések ,de vannak és ha van akkor nagyon komoly rablás történik.

(Pl. a szomszéd utcában az egyik házat fényes nappal kipakolták, a család autójába pakolták a lopott cuccokat és az autót is vitték)

Hozzánk 7 éve törtek be ,de csak egy biciklit sikerült eltulajdonítaniuk mert az azóta elpusztult német juhász kutyánk megzavarta őket.

Az utóbbi időben ha valami furcsa zajt hallok akár éjjel is felugrok és kinézek az udvarra (az ablakomból belátni a teljes udvart)

Ma éjjel pl. olyan hangot hallottam mintha a garázs ajtó nyílna, de nem volt semmi.

3 hete szintén a garázsból hallottam zajt, elég hangos volt.

Éjszaka közepén kiugrottam az ágyból és bozótvágó macsétával a kezemben utánajártam a zaj forrásának ami csupán egy rosszul beállított léc volt ami elborult és magával rántott ezt azt, ez okozta a zajt.

Kicsit hülyén éreztem magam, de szerintem jobb félni mint megijedni.

És gyakran előfordul,hogy kipattanok az ágyból éjjel , mert sok furcsa zajt hallok mostanában.


2012. jan. 31. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, nekem soha nem tűnik normálisnak, amikor felnőtt emberek félnek a sötétben.

Betörőktől oké félni, de miért nem szereltetsz fel valamilyen biztonsági rendszert?

2012. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Szintén egy betőrés után alakult ki nálam ez. Csak nálunk kirámolták az egyik szobát amig a mellete lévőben aludtam (a család többi része az emeleten aludt).

Beletelt pár évbe, de sikerült megnyugtatnom magam. Ehhez kellett, hogy felszereljüka ház teljes egészét riasztokkal, lett egy kutyám aki a szobámban alszik és tudatosan figyeltem arra, hogy ne parázzam túl a dolgokat(ehhez segít, ha hanyagolod a tv nézést, mert onnan sok mindent beképzel az ember).

2012. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!