Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek furcsa vagyok...

Szerintetek furcsa vagyok azért mert nem úgy látom a dolgokat ahogy mások?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy mások nem úgy látják a dolgokat ehogy te? :)
2012. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele! De csak mert színvak vagyok!
2012. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így vagyok, mert egy másik fajba tartozom, a ljudenbe.
2012. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2012. febr. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miaz hogy máshogy? lehet hogy ők szimplán azért tartanak furának mert nem kommunikálsz velük
2012. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Minden ember más, biztos van olyan, aki ugyanúgy látja a dolgokat, csak nem olyanokkal barátkozol:)
2012. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

hát és úgyértem hogy valahogy mindig más a véleményem mint a többségé mert osztálykiránduláskor szinte mindenki valami sportprogramokkal telit akart én meg csak egyszerüen pihizni és lustálkodni

ezenkívül meg még egy csomó hasonló eset volt :/

2012. febr. 7. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából ezzel én is úgy vagyok, de inkább a gondolkodásmód szerint. Szóval én is valahogy úgy érzem, hogy mindent sokkal másképp látok, és számomra az az idegesítő, hogy ha valamiről elmondom a véleményem, akkor az a többieknek sosem tetszik.
2012. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát az én véleményemlért se vannak oda sose de hozzá még bevágják az "ez a csaj teljesen hülye" arckifejezést és engem ez mindig úgy idegesit:/
2012. márc. 8. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:
engem nem csak idegesít, de az önbizalmamat is leveszi, ezért sokszor magamba kell fojtanom a gondolataimat
2012. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!