Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kihalt a szeretet belőlem?

SEXKÉRDÉS kérdése:

Kihalt a szeretet belőlem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, körülbelül 13-14 éves korom óta nem érzek szeretetet, pedig nagyon jó szívű gyerek voltam mindig is, de már nem érzek szeretetet, szó szerint semmilyen családtagomat, vagy rokont nem szeretek ! Egyedül szerelem az amit kéeps vagyok érezni, de az már nem szeretet...
2012. febr. 7. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy arról lenne szó..

Majd visszatér a jószívűség, átalakulva, felnőtt formában.

2012. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

de 18 éves vagyok...

Régen 13 évesen láttam pár kínzásos videót, én 1 évig nagyon kivotlam tőle, és csak azon járt az eszem, hogym it élhettek át a videón lévő emberek ! Ehez lehet köze?

De szerintem nem fogok többé érezni szeretetet

2012. febr. 7. 17:07
 3/14 anonim ***** válasza:
dehogy ha kihalt volna akkor nem kérdeznél ilyet . nem érzel szeretetsenki iránt pl ha meghalna valamelyik családtagod akkor nem sírnál miatta ? nem szoktál beszélgetni a szüleiddel ezek a szeretet jelei hidd el ha áskálódsz a szívedben akkor meg fogod találni ezeket! sok sikert
2012. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jószívű vagyok, de nem érzek már szeretetet, szerintem ha meghalna valamelyik rokonom, egy könycseppem sem hullana... valami elromlott bennem...
2012. febr. 7. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Pszichológus!
2012. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, itt minden második kérdezőt psichológushoz küldenének..
2012. febr. 7. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:

1vagyok: szerintem, ha kihalt volna, nem kérdeznél itt ilyet - nem is tudnál ilyet kérdezni. Az a kegyetlen élmény biztod rossz hatású volt, de el kell engedni, feldolgoztad azt már. Máshol is volt már olyan kérdésed, ahol érződik, hogy alakul-születik benned valami. És minden születés nehéz - felnőttnek megszületni is az.

A kamaszkorból kiérve megváltoznak ezek - rájön az ember, hogy a lázadás úgy ís lehet, hogy közben szereti, ami ellen lázad - érted haragszom, nem ellened. Átalakul az a gyerekkori szeretet - figyelemmel, megértéssel, részvéttel, egészűl ki, a kör is tágabb, minden érző lény irányában.

Ajánlom a következő verset, mélyedj egy benne egy kicsit.

Radnóti: sem emlék, sem varázslat,

(részlet)


Eddig úgy ült szívemben a sok, rejtett harag,

mint alma magházában a négerbarna mag,

és tudtam, hogy egy angyal kisér, kezében kard van,

mögöttem jár, vigyáz rám s megvéd, ha kell, a bajban.

De aki egyszer egy vad hajnalon arra ébred,

hogy minden összeomlott s elindul mint kisértet,

kis holmiját elhagyja s jóformán meztelen,

annak szép, könnyüléptű szivében megterem

az érett és tünődő kevésszavú alázat,

az másról szól, ha lázad, nem önnön érdekéről,

az már egy messzefénylő szabad jövő felé tör.


[link]

2012. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szép vers! Én is írok verseket, de maximum privátban mutatok párat, mert félek, hogy ellopják... készülök könyvet is kiadni idővel, ha lesz elég versem stb.. ! :D

Szóval igazából sosem voltam ilyen tipikus tini, aki lázad minden ellen, és igen sikerült feldolgoznom, és már rezzenéstelen arcal végig tudok nézni akár kínzásos videókat... De egyszerűen bennem már nincs szeretet, tehát senkit nem szeretek... sok gyűlölet is van bennem a világgal kapcsolatban, de igazából semmi szeretet érzésem nincs, ha egy emberre gondolok... szerintem ha a szüleim meghalnának, még akkor sem éreznék semmi fájdalmat... szerintem egy szörnyeteggé váltam, de már fogalmam sincs...

2012. febr. 8. 16:03
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne erőltesd ezt a kérdést most.. valószínű egy enyhe depresszió, ami majd elmúlik, az okozhat ilyet: nem érzek semmit. Zene, járkálás a természetben, figyelj kifelé: milyen a világ? milyen érdekes.. az, hogy van, az maga érdekes. És ha jön a vers, legyen egy kis ceruza, papír..

Bach a Goldberg-variációkat egy grófnak írta, hogy hallgassa, mert nem tudott aludni..

Nekünk is nagyon jó hallgatni, Milyen szép!

http://www.youtube.com/watch?v=WDxa4i1NAHA&feature=related

2012. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyet értek, depressziós vagyok, de nicns öszsefüggés... 4 éve nem érzek szeretetet körülbelül... és látom a szép dolgokat, annak ellenére, hoyg sokszor a halálon jár az eszem, és idáig 23 versem van, amit írtam !

Egyébként szép szám ! Kedvenc zongoraszámom a für elise, gondolom ismered! :)

2012. febr. 8. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!