Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kell fizetni a gyerek pszichol...

Kell fizetni a gyerek pszichológusnak?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom üldözési mániám van, mert mindig attól félek, hogy valaki van a szobámban, megfigyelnek, megakar valaki ölni, valaki van a hátam mögött, még akkor is ha be van csukva a szobám ajtaja. a kis tükrömet magam elé rakom, hogy lássam mi van mögöttem, hogy nincs-e ott valaki, tudjam figyelni a hátam mögött történő dolgokat.

ezt úgy vélem el kéne mondanom egy pszichológusnak, de nem merek a sulidokihoz menni, mert ő nem nagoyn segített nekem. voltam nála egy párszor, semmit sem segített, amikor eléggé kivoltam agyilag. most ebben semmit sem segítene, ha csak mondanám a magamét, és nem kérdeznének bele. szóval elszerenék menni egy másik dokihoz. csak nem tudom, hogy azért kell már fizetni? vagy ingyenes??


2012. febr. 9. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon az orvosi ellátás ingyenes, gyerekeknek meg főleg. De a pszichológus nem orvos, hanem az a pszichiáter. Menj el az SZTK-ba, és a betegirányítónál kérj egy sorszámot a pszichiátriára.
2012. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm. és a gyerekeket küldik pszichiáterhez?
2012. febr. 10. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne küldenék, ha indokolt? De ha elmégy a háziorvoshoz, és elmondod, mi a gondod, ő is megmondja, hova kell menned.
2012. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindenféleképp egy pszichológusnak akarom elmondani.
2012. febr. 10. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!