Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg én vagyok ennyire...

Tényleg én vagyok ennyire rossz és kibírhatatlan gyerek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 3. éves egyetemista, nem járok el bulizni sosem, nem cigizem, iszom, stb., jogi karra járok nemzetközi jog szakra . Anyám 3 napja nem is szól hozzám, duzzog, látványosan levegőnek néz, azért, mert elsírtam neki a problémáimat, hogy nem úgy megy az egyetem ahogy szeretném , hogy félek, hogy mi lesz ha nem sikerül, és most ez az én nagy hibám. Persze, aláírom, nem úgy csináltam a dolgokat ahogy kellett volna, nem voltam elég szorgalmas, de azért jól esne egy kis bíztatás, hogy sikerülni fog, vagy valami. Nem azt kértem, hogy csinálja meg helyettem, egyszerűen csak egy napig ne éreztesse már ennyire velem, hogy tök felesleges vagyok és elcsesztem mindent.
2011. dec. 12. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én megértelek :(
2011. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz és kibírhatatlan, bár mindenki elmondaná a szüleinek őszintén a problémáit, sok anya örülne ennek, nem duzzogna, hanem segítene, legalább lelkiekben.
2011. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én sem értem anyukádat. Nemhogy segítene legalább 1-2 bátorító szóval, ötlettel, hanem inkább tesz róla, hogy még rosszabbul érezd magad..

Persze nyílván nem fog megdicsérni a tanulmányi eredményed miatt, de a "duzzogása" nem megoldás a problémára.


Szerintem nem, nem vagy rossz és kibírhatatlan, hogy ha tényleg ez az egyedüli "bünöd"!


Sok szülö örülne, ha csak ennyi problémája lenne, hogy jogi karra járó gyermeke éppen rossz fázisban van!


Ne hagyd magad elbizonytalanítani! Tanulj sokat és fel a fejjel!

2011. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom ez az egyetlen bűnöm, mivel tényleg nem járok el sehova, nincsenek extra hobbijaim vagy egyéb dolgom amivel szórnám a pénzt . Tudom, hogy a tanulmányi eredményem az én hibám, de ott van a lakótársam, rosszabb eredménnyel és a szülei mégis azt mondták neki, hogy támogatják, még ha teljesen új iskolába is akar menni .
2011. dec. 12. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen gondom nekem is volt, illetve hasonló. Anyám azt hitte, ha leolt, akkor majd azzal ösztönöz. Egyszerűen rombolta az önbizalmamat. Én ekkor látványosan megszakítottam vele a kapcsolatot! Majd mikor "észhez tért", leültünk megbeszélni a dolgot. Kiderült, hogy ő ezt nem így értelmezte. Elmondtam neki, ha ez a stílus a jövőben folytatódik, a reakcióm ugyanaz lesz. Most nagyon sokat javult a kapcsolatunk. Mert egyébként imádom őt, és hálás vagyok neki, hogy felnevelt.
2012. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!