Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek felnőtt? Hogyan...

Hogyan legyek felnőtt? Hogyan nőjek fel, és ne legyek gyerekes? Többi lent.

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, és akad egy kis problémám. A barátnőm és a szüleim is némelyik témában gyerekesnek tartanak. Például van amikor hülyeségeket, lényegtelen dolgokra kérdezek rá, egy pár témában gyerekesen látom a világot, és ez zavar engemet is. Szeretnék felnőni, felnőttesen gondolkodni, és ledobni magamról ezt a gyerekes gondolkodást. Egy jó ideje szerintem fejlődök meg most már sokkal érettebben gondolkozok, mint régebben, és ezt köszönhetem a barátnőmnek is, mert ő rávilágít dolgokra. Hogyan tudnám elérni azt hogy felnőtten gondolkodjak, illetve felnőjek? Előre is köszönöm a válaszokat.!!
2012. febr. 9. 23:48
 1/3 mmT ***** válasza:

:S hát ezt úgy hozza az idő...

Olvass híreket, értsd meg jobban, h hogyan működik a világ. Ha még az iskolapadot koptatod, akkor gondolozz azon, h mit akarsz kezdeni magaddal a jövőben, legyenek céljaid. Ha munkába állsz, akkor sztem sokat fogsz változni. Ha vk (főleg egy fiú) 24 évesen még nagyon gyerek, az SZERITEM nagyban betudható annak, h anyuka mindig óvta, védte, visszafogta, és most csodálkozik, h "gyerekes" maradt a felnőtt fia. Lehet jót tenne Neked egy mélyvíz (pl. egy féléves kiruccanás külföldre, ahol csak magadra számíthasz).

Ezeken kívül még az is fontos, h nem úgy leszel felnőtt, mh rágörcsölsz, és minden mondatod előtt azon gondolkozol, h ezért nem fognak-e kineveti, mert ez tinis viselkedés, akik mindig azt mérlegelik, h "ciki?, gáz? stb". Fejleszt az önismeretedet, vállald a véleményed. Tanulj a hibáidból.

2012. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ötvenéves vagyok, és állítólag kortalan.

Egyesek szerint gyerekes, és ez rossz, mások szerint jó, hogy képes vagyok gyerekként, felnőttként és idősebbként is reagálni, és nem vagyok begyepesedett.

2012. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne törődj velük. Az ilyen emberekből lesznek a legjobb apukák... Ha még profitálni is szeretnél a dologból és van egy kis írói vénád, akkor elkezdhetnék foglalkozni gyermekirodalommal. Minden jót!
2012. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!