Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy 40 éves felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy 40 éves felnőtt férfi ilyen gyerekes?

Figyelt kérdés
Szerelmes belém egy 40 éves pasas(vagyis elmondása szerint szerelmes, nem csak dugni akar:D) de és olyan mint egy 15 éves kisfiú... annyira gyerekes és éretlen. És nem csak azért, mert nem fogja fel, hogy én nem szeretnék vele semmit, hanem az egész ember... annyira hülye :D valami születési bibi ez, vagy csak nem tud felnőni?
2010. ápr. 5. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Leírhattad volna rendesen,mi baja a csávónak,mert annyiból hogy gyerekes nem lehet mgállapítani semmit.
2010. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
születési bibi
2010. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát mindenen röhög mint egy hülye tizenéves. Meg teljesen úgy viselkedik... Jó, ide nem rak fel kérdést hogy a barátnőm lenyelte a g.cimet, lehet terhes?XD de ááá... gondolom tudjátok mire gondolok... Ha nem látszana rajta hogy öreg, aztmondanám hogy ez egy max 18 éves pasas
2010. ápr. 5. 12:41
 4/13 Ammarilys ***** válasza:
LOL :D kicsit részletesebben,mert igy nem lehet érteni.
2010. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

születési bibi :D:D

beleszerettem ebbe a kifejezésbe :)


Szerintem beszélj az anyukájával, majd ő kip1csázza :D

2010. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak azért csinálja,hogy fiatalosnak tünjön nem? xD :d

Én már ismertem olyan pasast,aki összeakart velem jönni és úgy viselkedett,mint egy 16-17 éves srác.

2010. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet. de ő ne akarjon velem :D amúgy 18 vagyok én...
2010. ápr. 5. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Határozottan küldd el a picsäba!
2010. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát de hülye, nem érti XD
2010. ápr. 5. 12:54
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor mond azt hogy nix ugribugri :D
2010. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!