Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől ugráltál örömödben...

Mitől ugráltál örömödben életedben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

még semmitől. olyat tudnék mondani, amitől ugrálNÉK.


jah, de, van egy. amikor magántanuló lettem.

2012. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te aya chan tudjuk már rólad hogy csúnyának tartod magad, oké, figyu már, nem kell egy dolog miatt állandóan szar kedvűnek lenned, próbáld abban a testben jól érezni magad amit kaptál ne akarj más lenni


kérdésre am: a legnagyobb örömet nekem akárhogy is nézem eddigi életem során mindig az okozta mikor barátnőm volt..persze akkor sem ugráltam

2012. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát..én egyfolytában azt csinálom..mindennek örülök.. ezért energikus vagyok ergo egyfolytában mozgok, és mosolygok mint állat..
2012. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már többször ugráltam örömömben..:)

Például legutóbb amikor megtudtam, hogy egy elég nehéz tárgyból, amiről már teljesen lemondtam, meglett a zh-m és mehetek vizsgázni :)

Egy másik, amikor a mostani párom (akkor még nem voltunk együtt), csak úgy minden előjel nélkül felhívott és mondta, hogy jó lenne ha ott lennék vele :) (kicsit bonyolult volt nálunk ez, megismertük egymást, majd kb másfél hónapig nem volt lehetőségünk beszélni, így mindketten azt hittük, a másik már rég "elfelejtett"..majd véletlen összefutottunk, telefonszám csere egy dolog miatt, de teljesen attól függetlenül hívott aztán)

Volt még pár ugrálás de most így hirtelen nem tudok :D Olyan nem jó, amikor sírtam örömömben? :D Olyan van néhány :D Például amikor életem első Good Charlotte koncertjén voltam :D akkoriban nagyon nagy fan voltam és amikor kijutottam, majd a koncertnek vége lett, hát sírva fakadtam na:)

2012. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én akkor ugráltam örömömben,mikor az a fiú,aki tetszett adott jeleket rá,hogy összejöjjünk,ez nagyon nagyon boldoggá tett,barátnőmnek meséltem,és ugráltunk mind a ketten..:D Meg sírtam a boldogságomba,mikor azt mondta,hogy szeret! :)
2012. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amikor megláttam a rég látott legjobb barátnőm és a barátaim , amikor kiderült hogy felvettek abba a gimibe amelyikbe szerettem volna, amikor kiderült, hogy én is tetszem az akkori szerelmemnek...stb stb ááááá sokszor ugráltam örömömben :P :DD
2012. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!