Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan magányosnak érzem...

Olyan magányosnak érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Annyira magányosnak érzem magamat. nincsenek barátaim, és ami azt illeti nem is nagyon szeretek barátkozni. egyetlen egy barátnőm van, de vele is csak akkor szeretek találkozni, amikor jó a kedvem. általában le vert vagyok, unatkozok, csak a gép előtt ülök és bámulok ki a fejemből. utálok sportolni, nem szeretek olvasni (ha olvasok akkor max csak a suliban szünetekben viszem magammal a könyvet és olvasok). nem érzem magamat elég szépnek, hogy legyen valaha is barátom (akivel járok), igaz a szerelemről le mondtam egy időre, mert még várni szeretnék amíg idősebb leszek. de utálom nézni a szerelmeseket, mert eszembe jut a volt barátom (egy volt eddig), és nem akarok rá gondolni.

szóval mit tegyek, hogy ne unatkozzak, ne érezzem magam ilyen elhagyatottnak?


2012. febr. 12. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
netes ismerkedés ? nem feltétlenül ellenkező nemmel, hanem megismerhetnél sima barátokat is akikkel közös érdeklődési körök vannak és később esetleg tudtok progikat is csináln
2012. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
velem a gond, h még neten sem megy annyira az ismerkedés, sőt még jó társaságnak sem mondhatnám magam.hol tudnék ismerkedni hasonló emberrel, mint én? :/
2012. febr. 12. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
szia,írj privit
2012. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát pl amint látod itt :D de rengeteg fórum van és annál is több féle ember, csak keresni kell és találsz hozzád hasonlókat. Vagy társkeresőket is végignézheted, ott is van sok adat az emberekről és nagyon sokan csak barátkozás célra használják azt is
2012. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :)
2012. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14L
2012. febr. 13. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen barátkoznék veled. Interneten egyszerű a barátkozás, önmagad lehetsz és nem kell félned attól, hogy mások mit gondolnak. Ha gondolod írj, én teljesen megértem a helyzeted és biztosan fel tudnálak vidítani! :)

16L

2012. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!