Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek népszerűbb a suliba?

Hogy legyek népszerűbb a suliba?

Figyelt kérdés

Régebben mindig elég csendes, visszahúzódó voltam! Most kb. egy fél éve nyitottabb lettem az emberekhez! Nagyon sok új barátot szereztem nálam idősebbeket is ilyen 16-17 éveseket! Suliba is sokkal jobb a "kapcsolatom" az évfolyamtársaimmal de nem vagyok olyan népszerű mint a többiek, hogy lehetnék az?

13/L Előre is köszönöm!


2012. febr. 12. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz amcsi vígjátékokat, ha át tudod venni pár stílusjegyét a benne lévő "menő srácoknak"

és lassan beépíted a mindennapjaidba akkor sínen vagy. Nem kell valóban olyanokká válnod, a népszerű emberek általában jó félrevezetők és színészek, ezt kell gyakorolni, lazának kell lenni. De ne akarj szerintem annyir népszerű lenni, látszólag nyersz vele, de valóban veszítesz.

2012. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszönööm:) Most 7.-es vagyok és szeretnék jóba lenni a 8.osokkal is, nem utáljuk egymást meg semmi de csak odáig jutottam, hogy köszönünk egymásnak és szeretnék barátkozni velük is:)
2012. febr. 13. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyhelyben állnak kérdezd meg hogy miújság, milyen órátok lesz, vagy szállj be a témába. Ne feledd csak lazán ;)
2012. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok köszi:)
2012. febr. 13. 18:37
 5/5 anonim válasza:
legyél kedves, vidám, vicces, pörgős, mindig legyen nálad valami téma, érezd jól magad a bőrödben, és fogadd el magad:) Szerintem ezek a legfontosabbak, meg persze az, hogy ne legyél lenéző a többiekkel, de gondolom nem vagy az;)
2012. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!