Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok mindig kedvetlen,...

Miért vagyok mindig kedvetlen, lehangolt? A tanuláshoz sincs semmi kedvem.

Figyelt kérdés
Amióta elkezdôdött a tanév, azóta mnindig ugyanolyan a kedvem: kedvetlen, lehangolt vagyok, nagyon kimerültnek érzem magam mindig és kómásnak. A tanuláshoz sincs semm erõm, már legalább 5 1-em és kb. 10 2-em van. Az átlagom félévkor 4,1 volt, pedig mindig 4,7 fölött volt eddig. Miért lettem ilyen? Nem látom az élet értelmét, nagyon fáradt és szomorú vagyok. Tudnátok tanácsot adni? Nem akarok rossz tanuló lenni, de semmi kedvem sincs. 15/L
2012. febr. 13. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2012. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sokszor vagyok vele én is így, dehát amit kell, azt kell.. Am próbáld meg önmagadat ösztönözni! A kimerültség, "kómaság" meg lehet azért van, mert nem alszol eleget. Próbálj meg már 8-kor lefeküdni. Egyébként az időjárás is befolyásolja az ember hangulatát. Tavasszal másabb lesz a helyzet, hidd el ;)
2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl hosszú ideig tartó túl kevés halfogyasztás vezethet Omega-3 hiányhoz, ami általában depresszióhoz, pánikbetegséghez, skizofréniához vezet, kinél mihez. És az így kezdődik.


Nem tudni hogy nálad pont erről van-e szó, de ha nincs semmilyen ésszerű oka ennek, akkor valószínű, hogy egyszerűen csak az agyad nem úgy működik, ahogy kellene, és így észleled a dolgot.


Kapható Omega-3 kapszula, ez nem gyógyszer, természetes anyag, az agy is ebből áll részben. Ezt szedd, ha 1-2 hónapon belül már tapasztalod hogy jobb a hangulatod, akkor ez volt a gond. Ezen kívül orbáncfűteát igyál, keserű, de nyugtat és német orvosi egyetemeken tananyag a pánikbetegség csodaszereként. Gyógyszertárban kapható, nem drága, a virágosat kérd, ne a filtereset.

2012. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-nek: 9.-es.

3.-nak: kipróbálom õket.

Lehet, hogy el kéne mennem egy pszichológushoz is. Bár ezen még gondolkodom.

2012. febr. 13. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A tanuláshoz kb. senkinek nincs kedve, főleg akkor, ha 9.-es az ember. Én se tanultam semmit. Az, hogy milyen volt az átlagod, nem sokat számít gimiben, azelőtt pedig teljesen lényegtelen. Tanulni azért kell, hogy kialakuljon az általános műveltséged, ami nem hátrány a mai társadalomban (egyébként mindenki, akinek megvan azt fogja gondolni, hogy retardált vagy) és, hogy fejlődjön/ne romoljon a logikád. A felvételinél is előnyös az, ha jók a jegyeid.

Lehangolt és fáradt azért lehetsz(bár ez közel se biztos), mert túl sokat gépezel, és későn alszol el.

Kérlek javíts ki, ha valamiben tévedek!

2012. febr. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vas hiányod van.
2012. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!