Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok es nem...

30 hetes terhes vagyok es nem birok valtoztatni azon, hogy egesz nap teljesen lehangolt vagyok. Es persze ragom magam; vajon a depressziom van-e es ha igen mennyire van rossz hatassal a babamra?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon orulok, hogy gyerekunk lesz, csak a szitu az, hogy uj orszagba kerultem, es egy lelket sem ismerek.
2009. febr. 10. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Segtíhetek ha gondolod és szívesen összebarátkoznék veled.Olvass sokat a babádról ismerkedj és hidd el jobb kedved lesz.Baba megérzi ha az anyukájának nem jó a kedve.Írogatunk privbe?

Boldog Baba várást!

2009. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon együttérzek veled,de kell találnod valamilyen elfoglaltságot,amivel feldobod magad!Nézegesd a hasadban mocorgó kisbabát,járj bababoltokba,játékboltokba nézelődni!Újságárusnál lapozgass bele 1-2 újságba,halgass olyan zenét,amit szeretsz!Ha batátkozni szeretnél,irj privibe,szivesen válaszolok!Kivánok neked sok boldogságot!:)
2009. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 30 hetes vagyok és bizony nálam is gyakori,hogy így érzem magam.A férjem egész nap dolgozik,szóval javarészt egyedül vagyok itthon.Persze azért lefoglalom magam,olvasok,zenét hallgatok,főzök,de nem az igazi.A legrosszabbul az esik,hogy eddig sok ember között dolgoztam nap mint nap és azt hittem,hogy jó kapcsolatom van a kollegákkal és hogy jónéhánnyal barátságban vagyunk.Ehhez képest amióta itthon vagyok a kutya se kérdezte meg,hogy vagyunk.eleinte írtam többmindenkinek, pl. egy másik terhes kolleganőnek is,de vagy nem válaszoltak vagy ha igen,elég lerázósan.Sajnálom,hogy ilyen személytelen világban élünk,hogy senkit nem érdekel a másik.Egyébként ez nem depresszió,egyszerűen csak rossz szembesülni ezekkel a dolgokkal.szóval úgy is érezheti magát egyedül az ember,hogy ott él,ahova elméletileg minden köti és így is,hogy idegen helyen van.Ha gondolod,msn-en vagy emailben szívesen beszélgetek veled.Minden jót nektek!:)
2009. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!