Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már más is lehangolt...

Volt már más is lehangolt terhesség alatt? Egyszerűen nem tudom mitől van rossz kedvem. Pedig semmi okom nincs rá.31 hetes km

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindig az időjárársra és frontra fogom az ilyen napokat. Egy-egy nap én is éreztem, hogy semmihez nincs kedvem, lehangol minden, egész nap csak feküdnék. Volt amikor elmentem sétálni, gondoltam valami vásárlás feldob, de még a babaruhák sem kötöttek le, csak bambultam a boltban is mint egy birka.

Szerintem vannak ilyen napok, ez normális, ha nem huzamosabb ideig tart. Nálam mindig csak egy-egy nap volt, másnapra kialudtam :o)

2009. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt rengeteg változás történik az anya szervezetében, emiatt és a különféle hormonok hatására az ember közérzete, hangulata olyan is lehet, mint a hullámvasút. Néha szinte eufóriában van, máskor meg szinte depis. Normális esetben ez szülés után elmúlik. Kitartás!
2009. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesen sokszor voltam lehangolt, ez normális szerintem. Van egy ismerősöm aki végig annyira feldobott volt, hogy öröm volt ránézni, nem aggódott soha. Én általában pozitív személyiség vagyok, de terhesen egészen megváltoztam, mindig csak aggódtam. Az időváltozások meg rám százszorosan hatottak akkor, lehet hogy veled is ez van.
2009. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az elején voltam lehangolt inkább, rosszul is voltam és gondok is voltak a terhességel, nem adta magát könnyen a mi kisbabánk, de mostmár minden rendben(kop-kop), jó a közérzetem és a hangulatom is.

28 hetes

2009. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 33 hetes vagyok és velem is előfordult többször is, hogy rossz hangulatom volt, én szülés előtti depressziónak nevezem. Nem túl jó érzés, de szerintem elmúlik, nem kell aggódni. Próbálj meg társaságot szerezni magadnak ilyenkor. velem legtöbbször akkor fordul elő ha sokat vagyok egyedül.
2009. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan változik a kedélyállapotom, volt, hogy pánikoltam, volt, hogy hisztiztem, türelmetlen voltam, vagy éppen belefáradtam az aggódásba (a vizsgálatok miatt). Szóval voltam lehangolt én is. Szerintem a MAGNEB6 segített ebben is, mert most valahogy kiegyensúlyozottabb vagyok, mint pár hete. Próbáld ki, lehet neked is segít egy kicsit. (27 hetes mami)
2009. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!