Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az itthon levő gyógyszerek...

Ha az itthon levő gyógyszerek nagy részét bevenném, gyomor mosás lenne a vége? Esetleg meghalnék?

Figyelt kérdés
*nem szeretnék olyanoknak a véleményét hallani, akik azt mondják, csak sajnáltatom magamat, hogy vannak akik rákosak esetleg más egyéb halálos betegségük van, és azok boldogok. tisztában vagyok ezzel. sőt, nagyon szeretnék nekik segíteni, akár afrikai éhezőknek... de hogy? sehogy sem tudok, mert a világ elnyomja őket. a világ sz.r, bunkó és értelmetlen.*
2012. febr. 19. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Pedig a vinnyogás helyett segíthetnél, a közvetlen környezetedben is van számtalan ember, akiknek senki sem segít.
2012. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem vinnyogok. már télleg tököm ki van, és ammeg nem ilyen válaszokat kértem, szóval ilyeneket többet ne!
2012. febr. 19. 22:18
 3/17 A kérdező kommentje:
segítséggel kapcsolatban, meg nem tudom mit tudnék tenni. szoktunk ruhákat vinni vöröskeresztnek, többet nem tudok tenni (se én, se a szüleim)
2012. febr. 19. 22:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Bevásárolsz az öregeknek, takarítasz, vigyázol gyerekre...
2012. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha kb 2 darab aspirin van otthon akkor kb semmi sem lesz.
2012. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva: nem tudom milyem gyógyszer van nálatok otthon
2012. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nurofen, aszpirin, valami por, amit 2 éve írt fel a háziorvosom gyomorsav felszívására, B6, Neo Citrán, Acc 200g (azt hiszem), valami Air (tabletta, felnőtt adag, nekem asztmára gyógyszer), valami kék bogyó, amit anyu szed allergiára (most nem jut eszembe a neve), nem gyógyszer, de van keserűsó, Reni (vagy mi annak a gyógyszernek a neve), és még van egy pár, ami antibiotikum, meg egyéb.
2012. febr. 19. 22:38
 8/17 anonim ***** válasza:
ez nagy nudli mind :D mit akarsz vitaminokkal,valami ütősebb cucc nincs?
2012. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
talán altató, de abban meg nem vagyok biztos. de ha mit tudom én... Neo Citránból megiszok egyszerre 6ot? úgy olvastam, hogy paracetamolt tartalmaz, ami nem tesz jót a szervezetnek.
2012. febr. 19. 22:46
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem tesz jót,ahogy pl a pizza vagy a hamburger,és a cigi sem,még se halsz meg ha elszívsz belőle 5 dobozzal.
2012. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!