Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az itthon levő gyógyszerek...

Ha az itthon levő gyógyszerek nagy részét bevenném, gyomor mosás lenne a vége? Esetleg meghalnék?

Figyelt kérdés
*nem szeretnék olyanoknak a véleményét hallani, akik azt mondják, csak sajnáltatom magamat, hogy vannak akik rákosak esetleg más egyéb halálos betegségük van, és azok boldogok. tisztában vagyok ezzel. sőt, nagyon szeretnék nekik segíteni, akár afrikai éhezőknek... de hogy? sehogy sem tudok, mert a világ elnyomja őket. a világ sz.r, bunkó és értelmetlen.*
2012. febr. 19. 21:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de mi lenne a következménye?
2012. febr. 19. 22:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Sok maradandó károsodás lenne a következménye. Meg nem halnál, de még nyomorúságosabb lenne az életed.

Amúgy ez egy vicc. Ha ennyire eleged van légy kemény, szúrd le magad egy késsel. Komolyan, felidegesít az ilyesmi!

A másik kérdést is ízért írtad ki, mert a halálba akarod inni magad - vízzel? Ez egy vicc, ne vergődj már.

2012. febr. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem szólok be neked. Nekem is vannak ilyen gondolataim. Mondjuk nekem ezeknél ütősebb gyógyszereim vannak itthon.
2012. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
érdekes az emberi elme-egyeseknél-: vannak akik a fájdalmas halált kibírják, de én nem bírnám. ezért szeretnék valami olyat, ami max hányással jár, esetleg vérzéssel, nem környezet által.
2012. febr. 20. 13:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a fájdalmas halált (mármint nem bírnám).
2012. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ezek közül a paracetamol az egyetlen ami veszélyes, májkómát okoz, nagy dózisban halált de annyi nincs otthon. Szóval ha ennyi eszed van és túladagolod a paracetamolt valami hihetetlen görcsök között tönkremegy a májad, és hónapokra kórházba kerülsz. Ott biztos sokkal jobb lesz.
2012. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nekem mindegy hogy hol, csak ne itt... ezt a világot én nem bírom... dolgoznék egy életen át, azért hogy szenvedjek, azt remélve, hogy jobb lesz. egy nagy frászt lesz jobb! látom nap mint nap embereket, tanárokat, anyut, aput, bátyámat... bezzeg újgazdagék...
2012. febr. 20. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!