Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zűrös, vad, durva, vagány,...

Zűrös, vad, durva, vagány, izgalmas, extra kamaszkori sztorikra lennék kíváncsi. Bulikban történtek. Minden érdekel. Meséltek?

Figyelt kérdés
Elvégre mindenki csinált hülyeségeket. :D Főleg haverokkal, barátokkal! ^^
2009. jún. 5. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Szia..Leona vok ismét:)

szabad tudnom hány éves vagy?

2009. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szabad! 15 és lány! :D
2009. jún. 14. 22:14
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Juhujj... : DD

Emléxem amikor hetedikben szilveszterkor azt hazudtam h. a b.nőmhöz megyek aludni pedig a pasimmal mentem bulizni... Alég sokat ittam részeg is voltam meg minden és ott volt egy stréber gyerek (tanár fia) felhívta anyukáját h. én bevagyok b*szva a tanár meg felhíta anyut. anyu eljött értem én meg mivel részeg voltam ordibáltam vele h. mindig mindent tönkretesz k*rva anyáztam meg minden. aztán az ajtóba annyira rosszul lettem h. lehánytam anyumat adott két pofont ideges lettem ellöktem magamtól és elakartam futni de átestem egy üvegen. aztán anyukám hazavitt és 3 hét szobafogság :|

2009. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

Hellobello :D

Nekem is lett hírem a suliban. Nos:

Egy nyáron mentünk táborba a haverokkal tanári szervezéssel. Utolsó estén elegünk lett, hogy nem történik semmi, ezért nyakunkba vettük a tiszai kisvárost és vettünk piát. Lementünk a vízpartra, megittuk. Berúgtunk. Csodás volt a hangulat. Feküdtünk hatan a fűben, bámulva a csillagokat, szívecske köpködés után...erre egy lámpa ránk világít. Tanár. Oksi visszamentünk a sátorokhoz. Elkezdtem hányni a budiknál a sátorok közt. Kidobtam a taccsot vagy 7-szer. Utána letörtem egy fürdőszobai berendezést.cuccot :D (a Az egyik oszttársam mindenkit szidott és ordítozott a camp-ben :P. Továbbá a másik bezárta magát a budiba, majd a drága pókembertanárunk kiszedte és már vitte is a mentő a káromkodó gyereket... Nagy szerencsénkre nem kaptunk igazgatóit bizonyos okok miatt.

Nagy tiszteletem a megmentő tanár felé, mert nagy hüyleségeket csinálhattunk volna még parton (Mi van ha vki bele esne a vízbe?) Bocsi, hogy nem írtam konkrétabbakat, de félek, hogy felismernének a történet alapján.


Vagyunk. Lementünk a városba. Saját fűvel a kezemben (csak úgy natúran, amit még én csináltam 5-ben) beszélgettem. Hát fut oda egy kedves ismerős, "Ha van nálatok fű, most dobjátok el, mert xy-t elkapta a rendőrség!" Hááát...futottam a parkba elszórni.....:/.

Természetesen a drága xy-n nem az anyuci telszámát adta meg, mint ahogy a rendőrök kérték.

Most ennyi jutott eszembe :D

15/L

2009. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Sziasztok!:)

Hát én is csinálltam már pár állatságot.

Egyszer bementünk a Szigetvári várba, kiülltünk a vár falára pipáztunk majd 9 fele lementünk és azt vettük észre hogy bezárt a vár ott kell éjszakáznunk :D

Egyszer megálitottunk egy vonatot. Betépve mentünk órara ..órán elszivtam egy cigit ..a tanár hajába dobtam egy szalonna darabot :D ..

Óra elött megittunk egy üveg abszintot.

Egyszer annyira bekurtam hogy a Virág bolt ajtaját csapkodtam ..azt hittem ott lakok :D .

Egy iskola tetején nyaltam ki a barátnőm.

ott ittunk is .

Egyszer annyira berugtam 2 éve szilveszterkor hogy 12 paplannal kellett betakarni annyira remegtem ..alkohol mérgezés..

egy park összes lámpáját kidobtam.

kézilabda meccsemen tömegverekedést inditottam :D .stb. :D

2014. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!