Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért változtam meg ennyire?...

Miért változtam meg ennyire? Most már örökre ilyen maradok vagy ez amolyan kamaszkori "lázadás"?

Figyelt kérdés

egy év alatt baromi sokat változtam. tavaly még egy depressziós, önbizalomhiányos lány voltam. mostanában meg h nyáron lefogytam 15 kilót már nem tartom magam rondának. a depresszióm már rég elmúlt. életvidám vagyok. de ugyanakkor úgy érzem mintha túlságosan is ribancosan viselkednék. öltözködés tekintetében szeretem a kirívó ruhákat, szertem a műkörmöt. vörös festett hajam van. imádom a magassarkúakat. ugyanakkor szertek egy fiút akivel kicsi az esély h idén összejövünk. talán 1-2 év múlva. épp ezért most elkezdtem kavarni egy másik sráccal. totál ribancnak érzem magam. de ez az életstílus mégis csak tetszik. és most úgy érzem igen. éz vagyok én. pedig közben meg egy apszolút megértő mindenkivel kedves lány vagyok a látszat ellenére is.


16/L


2010. ápr. 4. 20:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
évekig próbáltam megfelelni mindenkinek a környezetemben és ez a sílus nem sokaknál "jön be". és ez valahogy tetszik. persze a fiúknak bejön de. na értitek h értem. :S
2010. ápr. 4. 20:52
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy ribanc.

Légy boldog!

Sok sikert!

22/F

2010. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem csepeli vagy véletlen? :D
2010. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem :)
2010. ápr. 4. 21:06
 5/17 anonim válasza:
37%

"totál ribancnak érzem magam."


Gratulálok.Légy rá büszke.(Y)

2010. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
annyira szuper h eggyesek csak ezeket a szavakat vagy szóösszetételeket veszik észre és a szöveg többi részét figyelmen kívül hagyják :) (N)
2010. ápr. 4. 21:16
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem csak ezelőtt voltál túl visszahúzódó, és emiatt erősnek érzed ezt a váltást. De szeritnem csak "túlzol", persze nem direkt. :) Nyugi!

15L

2010. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Phoney ***** válasza:
74%

Azért ezt veszik észre, mert ez egy fontos pont. Lehet, hogy ribanc vagy (remélem nem értesz félre:), vagy leszel, erről saját magadnak kell merengened.


Ha az vagy/leszel, akkor később (20+ év) vagy ocsmányul érzed majd magad miatta, vagy úgy maradsz, és nem érted majd, biz. embereket miért nem érdekelsz.

Meg persze az is lehet, hogy ebből sosem lesz gondod.


A kirívó ruhákkal és körmökkel semmi baj nincs önmagukban, elég, ha rendesen odafigyelsz magadra. Viszont amikor ribancnak érzed magad valamitől, olyankor érdemes elgondolkodni erősen.


Hogy ilyen maradsz-e, azt senki nem tudja:)

2010. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem olyan meglepő, hogy mivel sokáig nem volt önbizalmad, és most van, szeretnél többet mutatni magadból! Törekedj azért arra, hogy a hangsúlyozott nőiesség mellett méltóságteljes is legyen a megjelenésed.

De szerintem nem ezért érzed magad "ribancnak", hanem mert olyannal "kavarsz", akibe nem vagy szerelmes. Ez rossz döntés. (Pontosan mi ez a kavarás?) Várj egy olyanra, aki valódi vágyat vált ki Belőled, unalomból, társhiányból ne kavarj senkivel!

Miben is áll pontosan az az "életstílus", ami tetszik Neked? És mi a látszat?

2010. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ami tetszik az h végre rám is felfigyelnek a pasik. tetszem nekik. bulizhatok. öltözhetek úgy ahogy akarok és felvehetek olyat is amit eddig nemnagyon mertem. nagyobb szájú lettem. szeretem a nagyon nőies ruhákat. van szépérzékem. és elég konkrét véleményem van mindenről. és azt meg is mondom.


úgy érzem olyan vagyok most mint amilyen mindig is lenni akartam. csak ez valahogy dúrva.. :S


a kavarást meg nem nagyon tudom leírni. talán úgy h kikezdeni úgy pasival h még nem vagyok szerelmes belé.

2010. ápr. 10. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!