Hogy lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit lehetne csinálni már mindent probáltam de kész roncs vagyok:( minden rossz otthon állandóan megy a veszekedés apro dolgokbol is egy egésznapos vita is lehet. Nekem van pánikbetegségem is szerintem a sok vita miatt jött ki rajtam. Mert amikor nem volt annyi veszekeds teljesen jol voltam de mostanába nagyon rosszul érzem magam:( rosszul vagyok mindig ha megyek valahova vagy ha csak itthon vagyok hányingerem van szédülök, lever a víz stb :( Anyuék pedig probálnak nem veszekedni de nevelőapámnak szerintem a munkája miatt vannak ki az idegei és apro semmiségen is felkapja a vízet és akkor előjönnek a régi dolgok és megint egy nagy vita lesz. Mit lehet csinálni? megbeszélni nagyon sokszor megbeszlték max 2hétig jo volt aztán előről minden. Ők szeretik egymást nagyon de apro dolgokon is veszekednek pedig nem kéne és ilyenkor én hallgatom hiába vagyok 18éves de akkoris rossz nagyon ezt hallgatnom és ilyenkor ugyérzm hogy a pánikbetegségem nem hogy javulna hane eluralkodik rajtam:( szeretném ha megoldásokat irnátok vagy ha valakinek volt ilyen tapasztalata elmondaná.előre is köszönöm.

2012. febr. 21. 22:38
 1/7 anonim válasza:
Én is pánikbeteg voltam/vagyok, de egy jó tanács egy külső segítség elférne, még fiatal vagy de később nehezebb lesz ezen változtatnod. A család problémáit nem tudod megoldani csak magadra veszed, és itt jön a képbe, hol a szülői felelősség. Remélem ezzel tudtam segíteni.
2012. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Theorba ***** válasza:

Szavaidból valahogy azt veszem ki, hogy nem nagyon állna módodban elköltözni, pedig az komoly változásokat hozhatna.

"Még meg is szerethetnétek egymást."

2012. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos nem tudok elköltözni mivel iskolába járok (Végzős vagyok) és nem tudnám még eltartani magam. Pánikbetegségem miatt az iskolából is sajnos sokat hiányzom mert egyszerűen van olyan hogy nem tudok bemenni szószerint. :( orvosnál már voltam de nem vált be csak rosszabak lettek a tüneteim a gyógyszerektől így magam probálom rendbe tenni a lelkemet is, de így elég nehéz a körülmények közt.:(
2012. febr. 22. 00:21
 4/7 Theorba ***** válasza:

Láthatóan nem csak te vagy sérült, hanem mindenkinek meg van az a baja, amin már nem tudja magát túltenni, ezért egymáson vezetik le a frusztrációikat.


Mihamarébb elszakadni lesz a legjobb.

2012. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ien fiatalon nehéz pánikosnak lenni , nagy lehet a baj....Barátokkal hogy állsz? Próbálj keveset otthon lenni,,énis azt próbálom nem túl jó itthon lenni anyám miatt.Kemény tudom, a megbolondulás érzése:/Saját szobád van e? ha nincs méghúzosabb a szitu .Ha van, zenét lőd be fülesen én azt szoktam:/ Kommunikálj sokat akivel csak tudsz.Tesód van e ? a jó viszony aranyat ér ienkor , már ha normális és értelmes az illető, de igazából legjobb lenne ha szót lehetne érteni a veszekedő felekkel , hogy ne otthon balhézzanak mert kivagy tőle :/
2012. febr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
első vagyok, nos nem feltétlenül kell orvos, alternatív gyógyászat, pl. sok egészségügyi könyvet olvastam és természetgyógyászhoz jártam, de ritkán jutottam el, mert mellette sok más dolgom is volt. szóval ha egyszer egy jó külsős emberrel megbeszéled, az még nem azt jelenti hogy kötelez téged bármire is. Nagyon jó könyvek vannak, rengeteg betegségről lehet olvasni, a betegségek legfőbb oka a lelki gond.(ok). szóval vigyázz. mert a legfontosabb az életben elsődleges szubsztancia a lélegzés. ui: nem kell neki kinyilnod ha nem akarsz. Sajnos a pánikbetegségnek is vannak erős tünetei. Sok ember szenved ebben.De inkább lelki eredetű.Fontos,ha neked ilyen tüneteid vannak, akkor nem hanyagolhatod el magad!! Pl. egy diszlexiás és diszgráfiás tesóm sem adja fel, és szintén ebben egy másik ismerős aki még epilepsziás is ő se adta fel, magyarán eljutott az érettségiig és van szakmája. Nekik sokkal de sokkal nehezebb, mint egy átlagos fiatalnak.stb. remélem tudtam segíteni.
2012. febr. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmelweis Egyetem Magatartástudományi intézetbe kérj időpontot.
2012. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!