Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek boldog egész életemben...

Lehetek boldog egész életemben vagy mindig "közbeavatkozik" majd vmi rossz dolog?

Figyelt kérdés
úgyérzem amikor minden szuper és már egy idelye boldog vagyok akkor fog történni vmi rossz dologami elrontja a kedvem és ez sajnos mindig így volt. így már soha nem lehetek évekre akár teljesen boldog mert mindig lesz vmi rossz?
2010. ápr. 17. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
2010. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig lesz valami rossz. Az évek során felhalmozódott tapasztalataim ezt mondják....
2010. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérdezhetnéd úgy is, hogy "Lehet rossz az egész életem, vagy mindig "közbeavatkozik" majd vmi jó dolog?"

A jó és rossz dolgok mindig váltják egymást, ez így lesz, de attól még lehet boldog az egész életed. Nem kell mindig arra koncentrálni, h na mikor történik már megint vmi rossz... Felejtsd el és keresd minden helyzetben a boldogságot!


(Látom, hogy ez már egy régi kérdés, de attól lehet még vkinek most is aktuális.)

2015. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!